Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL w edycji ONLINE

Coroczna konferencja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem użytkowników, korzystających z rozwiązań Comarch.

W ubiegłym roku, w sześciu miastach w Polsce, producent miał przyjemność gościć przeszło 1000 uczestników, reprezentantów kilkuset przedsiębiorstw.

W tym roku Comarch zaprasza Państwa do udziału w konferencji w edycji ONLINE, której premiera została zaplanowana na 8 października. Czy będzie inaczej? Na pewno! Czy będzie równie merytorycznie jak w latach ubiegłych? Oczywiście!

Dlaczego warto wziąć udział?

Producent przygotował dla Państwa kilkadziesiąt kilkuminutowych wystąpień. Eksperci opowiedzą o najważniejszych nowościach i zmianach, które wprowadzono na przestrzeni ostatniego roku w samym Comarch ERP XL, ale również aplikacjach satelickich. Prelekcje zostały podzielone na obszary biznesowe. Łatwo zatem będzie odnaleźć sekcje poświęcone automatyzacji procesów, produkcji, skutecznej sprzedaży czy zmianom w przepisach.

Ponadto, otwierającą prezentację o tematyce „Strategia rozwoju systemów Comarch ERP” wygłosi Wiceprezes Zarządu Comarch i Dyrektor Sektora MSP, Zbigniew Rymarczyk.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów Comarch ERP XL! Konferencja przeznaczona jest dla osób decyzyjnych, kadry kierowniczej i pracowników operacyjnych odpowiedzialnych za różne obszary działania firmy.

W tym roku, oprócz wystąpień głównych, zapraszamy do dziesięciu pokoi tematycznych, dlatego do zapisu zachęcamy również pracowników odpowiedzialnych za zróżnicowane obszary działania firmy.

Co roku tradycyjna strefa eksperta cieszy się dużym zainteresowaniem, nie chcąc z niej rezygnować – zapraszamy Państwa do jej odwiedzenia w wirtualnej formie. Szczegóły przedstawimy w późniejszym terminie.

Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce na Spotkaniach z użytkownikami Comarch ERP XL 2020 w edycji ONLINE!

Formularz rejestracji, szczegółowy opis i agenda wydarzenia znajdują się poniżej.