Nowa wersja Comarch OCR

Szanowni Państwo. Producent udostępnił nową wersje usługi Comarch OCR. W nowej wersji wprowadzono następujące nowości: przyspieszono rozpoznawanie dużych plików usprawniono algorytmy rozpoznawania danych dodano możliwość wskazania w API zakresu stron do OCR-owania dodano możliwość określenia w API języka w jakim mają byś zwracane komunikaty z Comarch OCR Aktualizacja nie wymaga żadnych działań po stronie Użytkowników.

Bezpłatny webinar: Jak zapanować nad dokumentami i procesami w firmie + NAGRANIE Z WEBINARU

24.02.2021, godzina 11.00-12.00 W trakcie webinaru pokazane zostaną w praktyce dwa rozwiązania usprawniające obieg dokumentów w firmie: technologię OCR – automatyzującą wprowadzanie faktur system DMS – elektroniczny obieg dokumentów w firmie Swoimi doświadczeniami z zakresu wykorzystania Comarch OCR i Comarch DMS podzieli się firma SFD S.A. – właściciel sklepu internetowego z suplementami diety, odżywkami i zdrową żywnością. … Czytaj więcej »

NOWOŚCI W COMARCH ERP XT – Obsługa przepisów i procesów w aplikacji

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmami instruktażowymi, prezentującymi obsługę wybranych przepisów i funkcjonalności w systemie Comarch ERP XT. Pod poniższymi linkami mogą Państwo obejrzeć filmy, omawiające zagadnienia takie jak: OCR w wersji WWW oraz mobilnej Moduł Księga Handlowa Kody kreskowe w aplikacjach mobilnych i na WWW oraz nowy sposób dodawania pozycji na … Czytaj więcej »