Comarch e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep jest kompleksowym narzędziem służącym prowadzeniu sprzedaży internetowej. Dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej – do instalacji na własnym serwerze, jak i w wersji usługowej. Oprogramowanie usługowe funkcjonuje całkowicie w chmurze Comarch. Dzięki temu, zapewnia dostępność z każdego komputera i urządzenia mobilnego – wystarczy jedynie dostęp do sieci i przeglądarka internetowa. Wszelkie dane są przechowywane na zabezpieczonych serwerach Comarchu.

Oprogramowanie e-commerce

Poznaj funkcje programu

Integracja z Comarch ERP

Dzięki integracji z Comarch ERP, możliwe jest szybkie eksportowanie towarów do sklepu, łatwe zarządzanie stanami magazynowymi, a także obsługiwanie zamówień. Sprawia to, że sprzedaż jest automatyczna, szybka i łatwa.

Mobilność

Wersja mobilna stanowi oddzielny interfejs, stworzony dla funkcjonowania na urządzeniach mobilnych. W ten sposób, klienci e-Sklepu mogą prowadzić zakupy z dowolnego miejsca na swoim smartfonie lub tablecie. Jest to obecnie coraz popularniejsza droga dotarcia do klienta, szczególnie w branżach, gdzie zakupu często dokonuje się pod w pływem impulsu.

Łatwa edycja grafiki

Szatę graficzną swojego sklepu można edytować w łatwy i szybki sposób dzięki importowaniu gotowych szablonów graficznych, a także modyfikować w dowolny sposób, dzięki wielozadaniowym edytorom CSS.

Integracja z serwisami handlowymi

E-Sklep integruje się z największymi serwisami handlowymi na rynku, jak portal Allegro czy Wszystko.pl. Daje to możliwość szybkiego wejścia na rynek i dodawania nowych kanałów sprzedaży, a w konsekwencji zwiększanie swoich dochodów. Przy tym, akcje na Allegro można wystawiać w bardzo szybki i łatwy sposób, a towary do serwisu Wszystko.pl są dodawane całkowicie automatycznie i darmowo.

Dodatkowe integracje

Ponieważ sklep internetowy nie jest niezależną jednostką w internecie, e-Sklep integruje się ze wszystkim, co potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, a więc m.in. z systemami płatności, firmami kurierskimi, systemami porównywania cen i ocen Klientów. Dzięki temu, jest kompletną platformą sprzedaży internetowej.

Pakiet dodatków

Aby ułatwić życie początkującego e-sprzedawcy, oferujemy szereg rabatów i darmowych usług wynegocjowanych specjalnie dla klientów e-Sklepu Comarch ERP, dostępnych zarówno w wersji płatnej, jak i demonstracyjnej.

Pozycjonowanie

Właściwe wypozycjonowanie to jeden z najistotniejszych aspektów prowadzenia sprzedaży internetowej. To od niego zależy, jak wiele klientów trafi do naszego sklepu. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby nasze oprogramowanie było w pełni zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, a następnie dbamy o aktualizacje dostosowane do zmieniających się warunków. W ten sposób, sklepy oparte na naszym systemie trafiają na pierwsze strony wyników wyszukiwania.

Powiadomienia SMS

Ponieważ Comarch e-Sklep jest zintegrowany z systemem SerwerSMS, dostępna jest funkcja wysyłania powiadomień o realizacji zamówienia do klienta drogą wiadomości tekstowej. Usługa ta w prosty sposób wyraźnie podnosi jakość obsługi klienta i jego zadowolenie.

Facebook shop

Aby skorzystać z potencjału ogromnej ilości użytkowników, korzystających z Facebook’a każdego dnia, oferujemy możliwość otworzenia sklepu wewnątrz najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego.