Kontakt z nami

Szanowni Klienci, w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, chcielibyśmy Was uspokoić. Pracujemy i realizujemy wszystkie Państwa zlecenia. Zapewniamy, iż wszystkie nasze usługi wykonujemy o takiej samej, wysokiej jakości jak dotychczas w formie zdalnej lub na wizycie u klienta z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kontakt z nami nie jest w żaden sposób utrudniony, nadal można … Czytaj więcej »

Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe? – Kongres Biur Rachunkowych

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym Kongresie Biur Rachunkowych pt. „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe”. Od wielu lat obserwujemy jak biura rachunkowe nieustannie mierzą się z ciągłymi zmianami legislacyjnymi oraz szukają sposobów na zaoszczędzenie czasu, dlatego podczas tegorocznej edycji producent chciałby podzielić się z Państwem najnowszymi rozwiązaniami oraz usprawnieniami które: … Czytaj więcej »

Nowa wersja Comarch ERP Optima 2021.4.1

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima 2021.4.1.  Nowa odsłona systemu Comarch ERP Optima to przede wszystkim możliwość naliczania zaliczek i deklaracji  CIT-8(30) dla spółek komandytowych, wysyłania pliku JPK_EWP(2) oraz możliwość komunikacji z drukarkami fiskalnymi przez sieć LAN. Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane z przepisami: Wprowadzono możliwość naliczenia deklaracji rocznej CIT-8(30) na formularzu obowiązującym za rok 2020 … Czytaj więcej »

Promocja WIOSNA BR 2021 tylko do końca marca

Do końca marca, mogą Państwo skorzystać z możliwości zakupu iKsięgowość24 Premium Plus w cenie 529 zł. Kupując pakiet Premium Plus w tej cenie, oszczędność wyniesie aż 300 zł. Dzięki Premium Plus: Zabezpieczają Państwo 120 GB danych na Comarch IBARD Udostępniają Państwo program do fakturowania Comarch ERP XT Faktury na 18 miesięcy nowym klientom. Porównanie

125% bezpieczeństwa na wiosnę z Comarch IBARD

Promocja trwa od 18.03.2021 r. do 30.04.2021 r. Promocja dedykowana dla klientów którzy do tej pory nie mieli konta w Comarch IBARD, przy zakupie nowej usługi zyskają dodatkowe 3 miesiące ważności konta. Comarch IBARD to pełna usługa chmurowa dla Twojej firmy: Backup plików i baz danych Dzięki prostemu kreatorowi zadań backupu, kopia zapasowa Twoich danych … Czytaj więcej »

Nowa wersja Comarch OCR

Szanowni Państwo. Producent udostępnił nową wersje usługi Comarch OCR. W nowej wersji wprowadzono następujące nowości: przyspieszono rozpoznawanie dużych plików usprawniono algorytmy rozpoznawania danych dodano możliwość wskazania w API zakresu stron do OCR-owania dodano możliwość określenia w API języka w jakim mają byś zwracane komunikaty z Comarch OCR Aktualizacja nie wymaga żadnych działań po stronie Użytkowników.

BEZPŁATNY WEBINAR – Przygotuj firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe + wideo

24.03.2021, godz. 11.00-11.30 Podczas webinaru dowiesz się: Na czym polega PPK – zasady działania nowego programu emerytalnego, obowiązki przedsiębiorców i terminy dla firm zatrudniających poniżej 20 pracowników Jak przygotować mikro i małą firmę do obsługi PPK  Jak wyglądają etapy wdrażania PPK w większych firmach Jak sprawnie obsługiwać nowy program emerytalny z aplikacją Comarch PPK Pracownicze Plany … Czytaj więcej »

Nowa wersja Comarch Shipping

Szanowni Państwo. Udostępniona została nową wersję Comarch Shipping współpracującą z Comarch ERP XL. W najnowszej wersji dodana została integracja z serwisem InPost Kurier. W celu optymalizacji tworzenia zleceń, udostępniony został również dedykowany szablon spedycji, którego parametry są zgodne ze standardem pakowania przesyłek dla kuriera InPost. Dodatkowo w nowej wersji pojawiły się również następujące nowości: Zmiana … Czytaj więcej »

Nowa wersja Comarch ERP XT

Szanowni Państwo! Została udostępniona nowa wersja programu Comarch ERP XT dostępna poprzez przeglądarkę WWW. W nowej wersji wprowadzono możliwość otrzymywania informacji od Państwa Biura Rachunkowego o bieżących zobowiązaniach z tytułu składek ZUS, podatku PIT oraz podatku VAT. Dane te przesyłane są w ramach Internetowej Wymiany Dokumentów. Dodatkowo, Biuro Rachunkowe może również w tym samym miejscu … Czytaj więcej »