Comarch ERP XL

Comarch ERP XL to wszystko czego potrzebujesz do zarządzania swoim przedsiębiorstwem. Handlowcy mogą liczyć na pełne wsparcie sprzedaży od zarządzania cenami i promocjami, przez transakcje, aż po obsługę reklamacji. Producenci skorzystają z funkcji planowania, realizowania i rozliczania wytwórstwa. Również kontrolowanie magazynu staje się przyjemnością. ERP XL to także kompleksowe zarządzanie zleceniami serwisowymi i parkiem maszynowym.

Poznaj funkcje

Zarządzaj sprawniej

Dzięki naszemu oprogramowaniu usprawnisz ewidencję zdarzeń gospodarczych i procesów kadrowo-płacowych, jak i zarządzanie środkami trwałymi, wartościami niematerialnymi i prawnymi oraz wyposażeniem. Otrzymasz również kompleksową informację zarządczą. Z kolei moduł CRM pozwoli dotrzeć do jak największej liczby klientów, a B2B wzmocni współpracę ze stałymi kontrahentami.

Rób wszystko szybciej i lepiej

Comarch ERP XL jest w stanie usprawnić wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. Powtarzalne działania i schematy zostaną zautomatyzowane, a zarządzanie pracownikami stanie się dużo łatwiejsze. Elektroniczna wymiana dokumentów przyspieszy pracę i przysłuży się współpracy z partnerami. Zarządzanie obiegiem informacji z każdego obszaru firmy ułatwi podejmowanie ważnych decyzji. Do wszelkich tych funkcji masz dostęp wszędzie, nawet ze swojego smartfonu, czy tabletu. A wszystko to jest zabezpieczone i automatycznie archiwizowane, tak żebyś nie musiał się martwić o bezpieczeństwo poufnych danych.

Poznaj funkcje programu

Handel i dystrybucja

Comarch ERP XL daje Ci pełne wsparcie działalności związanej z handlem i dystrybucją, zarówno w kwestii sprzedaży (realizacja transakcji, różne drogi prowadzenia sprzedaży, zarządzanie siecią sprzedaży), jak i zakupów (dostosowywanie zamówień, dostępność asortymentu).

Zarządzanie magazynami

ERP XL usprawni realizację Twoich dyspozycji dla magazynu i zapewni stałą kontrolę nad jego stanem, eliminując przy tym ryzyko błędów przy jego zarządzaniu. Nasz program zapewnia szerokie wsparcie logistyczne, odciążając Cię przy codziennym zarządzaniu Twoim biznesem.

Produkcja i komplementacja

Seryjną czy jednostkową, dyskretną czy procesową – jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją, oferujemy Ci narzędzia dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb. ERP XL sprawdzi się również w przypadku działalności projektowej i kompletacji.

Serwis i remonty

Niezależnie od tego, czy działalność serwisowa Twojej firmy polega na ewidencji i realizacji zleceń serwisowych dla podmiotów zewnętrznych, czy też w obrębie przedsiębiorstwa – Comarch ERP XL daje Ci narzędzia do realizacji procesów działalności serwisowej.

CRM

CRM (Customer Relationship Management) oznacza zarządzanie relacjami z klientami. Nasze rozwiązanie umożliwia praktyczne gromadzenie wiedzy o klientach oraz prowadzenie z nimi uporządkowanych i praktycznych relacji.

Analizy i raporty

Nawet jeśli w biznesie posługujesz się niezawodną intuicją, to warto mieć konkretne fakty wypisane na papierze. Ułatwi to podejmowanie wszelkich codziennych decyzji w zarządzaniu firmą. Rozwiązanie analityczne Business Intelligence dostarczy rzetelnych informacji na temat funkcjonowania Twojego biznesu.

Procesy

Wszystkie procesy i czynności, przy których udział czynnika ludzkiego nie jest niezbędny, zostaną zautomatyzowane i uporządkowane przez system ERP XL. W ten sposób monotonne sprawy załatwią się same, a Ty możesz się skoncentrować na tym, co naprawdę istotne.

Dostęp mobilny

Ponieważ prowadzenie biznesu nie zawsze odbywa się zza biurka, powstał pakiet narzędzi Comarch ERP Mobile. Umożliwia on dostęp do aplikacji z dowolnego urządzenia mobilnego, abyście Ty i Twoi pracownicy mieli wszystko pod kontrolą, niezależnie gdzie się znajdujecie.

Sprzedaż internetowa

Jeżeli poszukujesz sposobów na zdobycie nowych klientów i tym samym zwiększenie sprzedaży, polecamy nasz system sprzedaży internetowej. Kilkanaście milionów potencjalnych klientów może mieć dostęp do Twojej oferty w sieci, a dynamika wzrostu polskiego rynku sprzedaży internetowej jest obecnie największa w całej Unii Europejskiej.

Zabezpieczanie danych

Baza danych przechowująca m.in. listę klientów, to jeden z najcenniejszych zasobów Twojej firmy. Aby mieć pewność, że jest ona zawsze bezpieczna, wybierz naszą nowoczesną aplikacje do archiwizacji i backupu danych – iBard24.

Platforma internetowa B2B

Jeśli przyszło Ci kiedykolwiek do głowy, aby umocnić współpracę ze stałymi klientami zmniejszając jednocześnie pracochłonność obsługi zamówień, to platforma B2B – Comarch ERP Pulpit Kontrahenta jest narzędziem dla Ciebie. Pulpit Kontrahenta to dużo więcej nie zwykły kanał składania zamówień.

Finanse i księgowość

Działalność księgowa ma potencjał o wiele większy, niż bycie jedynie obowiązkową ewidencją zdarzeń gospodarczych. ERP XL umożliwia uzyskanie kompletnej analizy sytuacji całej firmy na bazie danych finansowo-księgowych.

Kadry i płace

Dzięki Comarch ERP XL uzyskasz zarówno usprawnienie zarządzania sferą kadrowo-płacową, jak i redukcję kosztów związanych z jej prowadzeniem przez zewnętrzną firmę.

Środki trwałe

Nasze narzędzia wspierają pełną paletę procesów zarządzania majątkiem. Niezależnie, czy oczekujesz usprawnień zarządzania środkami trwałymi w kwestii ewidencji ich składników, czy też automatyzacji naliczania odpisów amortyzacyjnych – mamy rozwiązania dla Ciebie.

Pulpity dla pracowników

Aby pracownicy mieli stały dostęp do informacji o celach i ocenie ich realizacji, a także wgląd w ewidencję czasu pracy, stworzono dedykowane pulpity pracownicze, dostępne z pozycji przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu.

Elektroniczna wymiana dokumentów

Comarch EDI to narzędzie do elektronicznej wymiany dokumentów. Dzięki niemu, staje się ona nie tylko szybsza i tańsza, ale także bezpieczniejsza.