Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum jest inteligentną platformą ERP, stworzoną przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań biznesowych i technologicznych. Dedykowana dla kompleksowego wsparcia kluczowych procesów w średniej i dużej firmie handlowo-usługowej i sieci handlowej. System ERP Altum doskonale sprawdza się przede wszystkim w przedsiębiorstwach o niestandardowych potrzebach, wymagających indywidualnego podejścia.

Comarch ERP Altum

Możesz nam zaufać

Doświadczenie 20 lat na polskim rynku ERP i 3 lat na europejskim, doprowadziło firmę Comarch, jej konsultantów i partnerów, do stworzenia oprogramowania ERP Altum. Dzięki temu, jest to system, który łączy w sobie najnowsze dostępne rozwiązania informatyczne z ogromną wiedzą doświadczonych specjalistów branży. O innowacyjności Comarch ERP Altum mogą świadczyć jego liczne nagrody, przyznane m.in. przez Polską Akademię Nauk.

Wybierz to, co najlepsze

Comarch ERP Altum oferuje wszystkie funkcjonalności spotykane w systemach ERP konkurencji i jeszcze więcej. Wyróżnia się swoimi narzędziami analitycznymi oraz automatyzacją procesów biznesowych. Jest jedynym w Polsce oprogramowaniem ERP napisanym zupełnie od podstaw i zgodnie z aktualnymi realiami biznesowymi, w oparciu o nowoczesną logikę biznesową. Dodatkowo, jest platformą wielojęzyczną, stworzoną z myślą o współpracy międzynarodowej. Od 2009 roku wprowadzany jest w krajach Europy zachodniej, m.in. Francji, Niemczech i Austrii.

Comarch ERP Altum

Poznaj funkcje programu

Handel

Comarch Altum to system, który usprawnia wszelkie procesy handlowe firmy, niezależnie od jej specyfiki. Nasze rozwiązania doskonale zdają egzamin zarówno w przedsiębiorstwach o strukturze jednooddziałowej, jak i w sieciach sprzedaży detalicznej, dzięki współpracy z programem Comarch Retail. Jego funkcje obejmują wsparcie od ofertowania, poprzez przyjmowanie zamówień, aż po fakturowanie. Dzięki Altum wszystko odbywa się łatwo, szybko i automatycznie.

Logistyka

Aby firma była konkurencyjna na rynku, wymaga nieustannej optymalizacji i rozwoju jej procesów logistycznych. Z tego powodu, Comarch Altum posiadaj specjalistyczne narzędzia do zaawansowanego i efektywnego zarządzania magazynami, zapasami i przekazem dokumentów.

CRM

Comarch Altum CRM jest specjalistycznym narzędziem przeznaczonym do kontrolowania i zarządzania relacjami z partnerami i klientami. Dzięki niemu otrzymujesz przejrzystą ewidencję działań pozyskiwania, obsługi i współpracy z kontrahentami. CRM nie tylko zgromadzi i pozwoli zarządzać wszelkimi informacjami o kontrahentach i współpracy z nimi, ale także przeprowadzi analizę zgromadzonych danych. Wszystko to odbywa się w przejrzysty, szybki i intuicyjny sposób.

Księgowość

Altum służy także wsparciu kontroli działań finansowych o księgowych. Powtarzalne czynności zostaną w pełni zautomatyzowane i nie będą wymagały dodatkowych nakładów pracy ze strony pracowników. Dzięki Comarch Altum, praca księgowego zamienia się bardziej w zarządzanie księgowością, niż faktyczne księgowanie.

E-Commerce

Dzięki Comarch ERP Altum zwiększysz wolumen sprzedaży za pomocą możliwości, jakie daje internet. Nasze oprogramowanie posiada zintegrowane rozwiązania typu E-Commerce, co pozwoli na dotarcie do nieobsługiwanych dotąd przez Twoją firmę obszarów rynku (sklep internetowy Comarch ERP e-Sklep), a także umocni relacje ze stałymi partnerami biznesowymi, jednocześnie obniżając koszty związane z ich obsługą (platforma B2B Comarch ERP Pulpit Kontrahenta).

Rozwiązania mobilne

Aby nie zostawać w tyle, skorzystaj z coraz popularniejszych w biznesie rozwiązań mobilnych. System Comarch ERP Altum może zostać rozszerzony o nowe funkcjonalności, które pozwolą na kontrolę nad Twoja firmę w każdym miejscu i czasie.

Business Intelligence

Zarządzanie firmą polega na podejmowaniu setek decyzji każdego dnia – tak samo przez jej kierownictwo, jak i pracowników operacyjnych. Żeby podejmować trafne decyzje, potrzebne są aktualne informacje. Często jednak problemem nie jest brak informacji, a ich nadmiar. Na szczęście z narzędziami analitycznymi Business Intelligence, nie musisz tego wszystkiego samodzielnie analizować – nasz system zrobi to za Ciebie.

Business Process Management

Dzięki narzędziu Workflow, Comarch ERP Altum pozwala na wpisanie procesów know-how zarówno w pracę systemu, jak i pracowników. Dzięki Edytorowi Workflow można stworzyć graficzny model całego procesu, a następnie go przeanalizować i natychmiast wprowadzić usprawniające modyfikacje i poprawić ewentualne niesprawności. Altum posiada specjalną skrzynkę zadań, zintegrowaną z systemem MS Outlook, w której pojawiają się wiadomości generowane do użytkowników w obszarze BPM. Dzięki temu można w szybki i łatwy sposób zarządzać procesami nawet bez konieczności korzystania z interfejsu platformy. BPM posiada przy tym otwartą architekturę, co pozwala na zintegrowanie Comarch ERP Altum z dowolnymi aplikacjami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie i zautomatyzowanie ich pracy. Jednocześnie, dzięki temu, można w dowolny sposób modelować i modyfikować procesy w zależności od wymagań użytkownika oraz sytuacji rynkowej.