Promocja 20% rabatu na Comarch PPK!

Pracownicze Plany Kapitałowe to system długoterminowego oszczędzania, którego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa finansowego osób zatrudnionych. Na „konto” uczestnika PPK składają się wpłaty z trzech źródeł:

Wdrożenie PPK w firmie to obowiązek ustawowy, którego niedopełnienie może skutkować nałożeniem na podmioty gospodarcze kary w wysokości 1,5 proc. budżetu wynagrodzeń za rok poprzedni.

Comarch jako jeden z głównych dostawców systemów klasy ERP w Polsce, ale także jako pracodawca, który od 1 lipca 2019 r. miał obowiązek utworzenia PPK dla swoich Pracowników, doskonale zna i rozumie potrzeby oraz wyzwania, przed jakimi stoją Pracodawcy.

Od 11 sierpnia do 7 września Użytkownicy Comarch ERP Optima (zarówno wersji stacjonarnych, jak i chmurowych), z uwzględnieniem instalacji dla Biur Rachunkowych, Podmiotów Powiązanych i wersji Standalone mogą zakupić aplikację Comarch PPK z 20% rabatem w stosunku do cen katalogowych.

Aplikacja Comarch PPK przeznaczona jest do obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych w firmie oraz za pośrednictwem biura rachunkowego. Jest ściśle zintegrowana z modułami kadrowo-płacowymi Comarch ERP HR, ale również współpracuje z systemami kadrowo-płacowymi innych producentów. Może więc działać samodzielnie.

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji to:

  • możliwość ewidencjonowania danych uczestników PPK,
  • comiesięczne naliczanie i ewidencjonowanie składek,
  • przesyłania informacji do wybranej instytucji finansowej