Precyzyjny marketing i skuteczna sprzedaż w internecie

Mamy przyjemność poinformować, że w dniach 14-21 maja Comarch S.A. zorganizuje cykl konferencji„PRECYZYJNY MARKETING W SKLEPIE I SKUTECZNA SPRZEDAŻ W INTERNECIE”, podczas których Użytkownicy systemów Comarch oraz potencjalni Klienci będą mogli poznać narzędzia e-commerce oraz uczestniczyć w premierze Comarch beacon i aplikacji Wszystko – największych innowacji ostatnich miesięcy.

Oferta bezpłatnych spotkań skierowana jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i szefów sprzedaży z firm handlowych chcących rozpocząć biznes w Internecie i skutecznie wykorzystywać narzędzia promocyjne do jego rozwoju.

O KONFERENCJI

Dzisiaj wartość polskiego rynku e-commerce to 31 mld zł. Prognozuje się, że w 2020 roku będzie to ponad 90 mld zł – dlatego przybliżymy rozwiązania, które szybko pozwolą rozpocząć sprzedaż internetową – od zaawansowanych systemów zarządzania Comarch ERP e-Sklep aż po największą innowację ostatnich miesięcy – urządzenia Comarch beacon i aplikację Wszystko. Dużo uwagi poświęcimy praktycznej stronie e-commerce. Skupimy się na przykładach. Pokażemy, jak i dlaczego warto rozwijać biznes w Internecie, a także podpowiemy, co jest niezbędne, by robić to skutecznie.

DLACZEGO WARTO ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA KONFERENCJĘ?

Jako uczestnik spotkań będziesz mieć możliwość poznania najistotniejszych informacji związanych z handlem internetowym (sprzedaż wielokonałowa, mobile commerce, nowoczesne wsparcie i promocja e-sprzedaży, marketing internetowy). Ponadto podczas spotkań:

  • dowiesz się, kto i gdzie odnosi dziś sukces – poznasz przykłady firm, które zaczęły sprzedaż w Internecie i obecnie nie wyobrażają sobie współczesnego biznesu bez e-commerce,
  • porozmawiasz z ekspertami – podczas panelu dyskusyjnego oraz indywidualnie po jego zakończeniu, prelegenci będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania,
  • poznasz możliwości Comarch beacon – każdy uczestnik konferencji będzie miał możliwość nabycia egzemplarzy Comarch beacon wraz z dostępem do usługi Wszystko na niezwykle atrakcyjnych warunkach.

KONFERENCJA JEST BEZPŁATNA.

zaproszenie na konferencje