Podsumowanie miesiąca – webinary

Dla wszystkich, którym nie udało się wziąć udziału w kwietniowych webinarach Comarch udostępnił video oraz odpowiedzi od ekspertów na pytania zadane podczas szkoleń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z archiwalnymi materiałami.

biuro rach

„3 kroki do odpowiedzialności” to webinar dedykowany biurom rachunkowym, który na trzech płaszczyznach rozpatruje ważny temat, jakim jest minimalizowanie ryzyka prowadzenia tejże działalności. 3 płaszczyzny kluczowe dla biur rachunkowych to:
– zgodność z przepisami, zwłaszcza zgodność używanego oprogramowania z przepisami;

– dbałość o ubezpieczenie OC – w odniesieniu do świeżych zmian w przepisach 19 stycznia 2015;

– bezpieczeństwo danych – narzędzia, które służą zarówno ochronie danych przechowywanych jaki i danych wymienianych z Klientem.

Chcąc wyjść naprzeciw osobom prowadzącym biura rachunkowe, zapraszamy na webinar organizowany przez Comarch SA oraz SAGA Brokers.

kontroling

Poznaj modele i narzędzia controlingowe! Skutecznie zarządzaj ryzykami i korzystaj z rozwiązań na miarę Twojej firmy!
Podczas webinaru dowiesz się m.in.:
– Jaka jest rola controllingu i controllera w przedsiębiorstwie?
– Jak pozyskać obiektywną informację o ryzykach występujących w firmie?
– Dlaczego wiarygodna i łatwo dostępna informacja biznesowa chroni wynik finansowy?
– Jak zbudować skuteczny model controlingowy przystępny dla każdego?
– Czym kierować się przy wyborze metod i narzędzi controllingowych?
– Jak wygląda wymiar organizacyjny i technologiczny (informatyczny) controllingu?
Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się Stanisław Woźniak, redaktor naczelny magazynu Controlling i Zarządzanie www.controlling-zarzadzanie.pl.

internet of things

Internet of Things (Internet Rzeczy) zakłada, że z siecią połączone zostaną wszystkie urządzenia, z których korzystamy na co dzień, np. pralki, lodówki, telewizory, samochody. Komunikując się z dedykowaną aplikacją, automatycznie wykonają pracę, na którą dotychczas musieliśmy znaleźć czas w naszym grafiku. W 2008 roku liczba urządzeń podłączonych do Internetu przekroczyła liczbę ludzi na świecie. Firma badawcza Gartner prognozuje, że do roku 2020 liczba urządzeń wpisujących się w definicję Internetu Rzeczy osiągnie 26 miliardów. Internet of Things to także zupełnie innowacyjny sposób na docieranie do obecnych / potencjalnych klientów i np. formułowanie dla nich indywidualnych ofert. Jak to działa? Jaką rolę odegra w tym beacon, czyli mały nadajnik, którego sygnał odbierany jest przez dedykowaną aplikację? Jak zmieni się biznes, a także życie człowieka, funkcjonowanie miast? O tym dowiesz się podczas webinaru!

Swoją wiedzą podzieli się Przemysław Pająk – założyciel i redaktor naczelny Spiders Web – największego bloga technologicznego w Polsce.

 

 

Dodaj komentarz