Nowa wersja Comarch ERP Optima 2015.3.1.

comarch_optima

 

Nowa wersja Comarch ERP Optima

Pod koniec kwietnia została udostępniona nowa wersja programu Comarch ERP Optima 2015.3.1 Nowa odsłona systemu to 20 nowości oraz zmian przygotowanych dla Państwa.

Zachęcamy do instalacji nowej wersji – w tym celu prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima związane ze zmianami w przepisach:

1. Wprowadzono możliwość wysyłania e-Deklaracji PIT-11(22), IFT-1/IFT-1R(12), PIT-8AR(5) obowiązujących dla przychodów uzyskanych w 2015 roku.

2. Dodano możliwość naliczenia, wydruku oraz wysłania e-Deklaracji dla deklaracji rocznej CIT-8 na nowym formularzu w wersji 22 składanym za okres obrachunkowy kończący się w roku 2015 lub późniejszym.

Zmiany w nowej wersji Comarch ERP Optima zasługujące na szczególną uwagę:

1. Udostępniono Panel Wiadomości umożliwiający wyświetlanie aktualnych ofert z portalu handlowego wszystko.pl. Portal ten rozwijany jest przez firmę Comarch od kilku lat i umożliwia bezpłatną sprzedaż w Internecie. Aktualnie w portalu znajduje się ponad 325 tysięcy towarów oraz interesujące zapytania ofertowe. Dodatkowo panel wiadomości pozwala na odczytywanie ważnych informacji związanych z użytkowaniem Comarch ERP Optima.

2. Umożliwiono przypisanie pobieranych podczas logowania modułów oraz serwera klucza do operatora oraz do bazy firmowej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką prezentującą pełną listę nowości wprowadzonych w Comarch ERP Optima 2015.3.1.