Nowa wersja Comarch WMS 2020.1.1

WMS zarządzanie  działa na tabletach i przenosnych urządzenia jak kolektory danych

Szanowni Państwo,

Została udostępniona kolejna wersję Comarch WMS oznaczoną numerem 2020.1.1. Aktualna wersja jest dostępna za pomocą narzędzia Comarch Auto Update.

W najnowszej wersji zostały dodane dwa raporty pozwalające na łatwą i przystępną prezentację danych związanych z realizacją pracy magazynierów: Raport średniej wydajności oraz Raport wydań do kontrahenta.

Został rozbudowany również obszar normatywów w zakresie obsługi strefy pickingu i kompletacji na magazynie. W najnowszej wersji systemu możliwe jest wskazanie, które położenia znajdują się w „Strefie Pickingu”, a które w „Strefie Składowania”. Lokalizacje z włączonym parametrem „Strefa Pickingu” w procesie automatycznego uzupełnienia położeń nie są brane pod uwagę jako miejsca źródłowe.

Zmiany objęły też sposób rezerwacji zasobów, które znajdują się na inwentaryzowanych położeniach. W pierwszej kolejności rezerwowane będą zasoby, które nie są inwentaryzowane i mogą zostać wydane. W przypadku braku takiego towaru, zarezerwowany zostanie towar inwentaryzowany z możliwością jego wydania dopiero po zakończeniu inwentaryzacji ciągłej położenia, na którym jest zlokalizowany.

Zachęcamy do instalacji najnowszej wersji Comarch WMS.