Konferencja dla firm produkcyjnych – PRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH

O konferencji

Co roku, w maju, spotykamy się z Państwem, aby zaprezentować i porozmawiać o nowoczesnych rozwiązaniach  ERP, które pomagają efektywnie zarządzać produkcją w przedsiębiorstwach. Kolejne edycje cyklu „Produkcja w dobrych rękach” cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony właścicieli firm, członków zarządu, dyrektorów zarządzających, kierowników IT czy menadżerów odpowiedzialnych za produkcję. Dlatego producent chce kontynuować konferencje również w 2020 roku.

Dlatego zapraszamy na „Produkcję w dobrych rękach w edycji ONLINE”. Przygotowane zostały cztery bloki tematyczne, na które składają  się wystąpienia ekspertów Comarch ERP i klienta referencyjnego. W dniach 27-29 maja i 2 czerwca o godzinie 11.00, opublikowane zostaną prezentacje według poniższej agendy. Link do ich obejrzenia Comarch prześle na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Dostęp do wszystkich materiałów z konferencji „Produkcja w dobrych rękach” będzie bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych.

Podczas obecnej edycji konferencji dowiecie się Państwo o zarządzaniu całym procesem produkcji, począwszy od jej przygotowania, przez planowanie , a kończąc na różnych sposobach rejestracji operacji na hali produkcyjnej Na ciekawych przykładach zostanie pokazane jak firmy wykorzystują IoT i wdrażają ideę Przemysłu 4.0. Nie zabraknie informacji na temat zarządzania dużym i małym magazynem czy roli sztucznej inteligencji w produkcji. Specjaliści odpowiedzą również na pytanie jak szybko uzyskać dostęp do czytelnych danych na temat sytuacji w przedsiębiorstwie wytwórczym.

To tylko niektóre z tematów jakie zostaną poruszone. Zachęcamy do zapoznania się z całością agendy, stworzonej w oparciu o praktyczne zagadnienia, wskazywane przez przedstawicieli firm produkcyjnych.

Agenda

27.05 – 11.00

 1. Zarządzanie procesem przygotowania produkcji (Tomasz Rutkowski, Dyrektor konsultingu ERP Polska)
 2. Optymalne planowanie zleceń i wykorzystanie Comarch MES do meldowania operacji produkcyjnych (Wojciech Borkiewicz, Kierownik ds. rozwiązań ERP)
 3. Wykorzystanie systemu ERP do zarządzania firmą produkcyjną – doświadczenia praktyczne ( Przemysław Ząbek, Euphora)

28.05 – 11.00

 1. Zarządzanie pracownikami na hali produkcyjnej oraz pracującymi zdalnie ( Aleksandra Lisińska, Product Manager Comarch Cloud)
 2. Automatyzacja procesów poprzez wykorzystanie Comarch OCR oraz Comarch DMS ( Kamil Lisowski, Product Manager Comarch Document Management System)
 3. Zintegrowane narzędzia Comarch B2B i B2C dla firmy produkcyjnej (Karolina Czuwaj, Konsultant Asysty Technicznej e-Commerce)

29.05 – 11.00

 1. Zarządzanie dużym i małym magazynem w firmie produkcyjnej (Piotr Kurowski, Konsultant ds. rozwiązań biznesowych)
 2. Utrzymanie ruchu i realizacja usług serwisowych poza halą produkcyjną (Sebastian Smiatek, Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych)

2.06 – 11.00

 1. Wykorzystanie IoT do zarządzania produkcją oraz usprawniania wytwarzanych wyrobów (Paweł Zabój, Kierownik Produktu Industry 4.0 w sektorze IoT)
 2. Sztuczna inteligencja w firmie produkcyjnej (Michał Więtczak, Dyrektor centrum, architekt rozwiązań AI)
 3. Jak szybko uzyskać dostęp do danych na temat sytuacji w przedsiębiorstwie produkcyjnym? (Robert Żuber, Konsultant Comarch BI, Product Manager Comarch BI Point)