BEZPŁATNY WEBINAR: Wydajne zarządzanie dużym i małym magazynem + nagranie z webinaru

18 czerwiec 2020, godzina 11:00

Podczas webinaru omówimy:

  • sposoby magazynowania towarów
  • rozwiązania Comarch dedykowane do obsługi pracy magazynu
  • organizację procesów magazynowych w praktyce
  • zarządzanie informacją na kolektorze pracownika
  • elementy sztucznej inteligencji w magazynie
  • pokażemy Klientów Comarch WMS i poznamy ich opinie

Obsługa magazynu wysokiego składowania

Sprawna obsługa procesów magazynowych może zaważyć na sukcesie biznesowym firmy. To właśnie od odpowiedniej organizacji procesów logistycznych zależy czy dostawa towaru zostanie sprawnie zweryfikowana i rozlokowana na magazynie, czy magazynier może szybko i łatwo sprawdzić położenie zasobu, jego dostępność oraz ilość, a zamówienie dla Klienta zostanie sprawnie i bezbłędnie skompletowane oraz wydane kurierowi do transportu. 

W trakcie webinaru poznają Państwo Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier – rozwiązania magazynowe dla firm każdej wielkości i każdej branży. Omówione zostaną zagadnienia związane z zarzadzaniem, organizacją i realizacją pracy zarówno w magazynach wielkopowierzchniowych, jak i niedużych lub nieposiadających rozbudowanej struktury i potrzeby wykorzystywania zaawansowanych procesów. Pokazane zostanie jak optymalnie wykonać pracę przy użyciu kolektorów danych w zależności od skali magazynu.
Zobaczą też Państwo jak, w wygodny sposób, kierownik lub administrator może zarządzać treściami prezentowanymi na urządzeniach pracowników magazynów.

Webinar poprowadzi

Piotr Kurowski – Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.