Zmień system na lepszy model – Klasyka, a Optima

Zmiany nie takie straszne jak je piszą. korzystając z najnowszych rozwiązań każda firma zwiększa swoją konkurencyjność i przyczynia się do osiągnięcia sukcesu.

Z starszym systemem jest tak samo jak z każdą inną rzeczą, która „ma już swoje lata”. Aktualny postęp technologiczny jest na tyle szybki, że po jakimś czasie stosowane przez nas rozwiązania pozostają daleko w tyle za aktualnie oferowanymi. Ich użytkowanie staje się coraz mniej efektywne i coraz bardziej uciążliwe. Może się to bezpośrednio przyczynić do spadku wydajności pracy, a tym samym do spadku obrotów. Warto na bieżąco śledzić nowości i mieć na uwadze ewentualne zmiany i wybrać odpowiedni moment, aby je wdrożyć. W przypadku oprogramowania Comarch Klasyka ten moment zdecydowanie już nadszedł i kusi atrakcyjną zniżką uprawniającą do zakupu oprogramowania Comarch ERP Optima z rabatem w wysokości do 40%.

promocja

Dlaczego warto zamienić Comarch Klasyka na Comarch ERP Optima? Czyli o tym jak przeobrazić swoją firmę w nowoczesne przedsiębiorstwo.

1) Dostęp do oprogramowania w chmurze:

Zamieniając swój system na rozwiązanie działające w chmurze, czyli działające w formie usługi internetowej zaoszczędzisz pieniądze i czas związany z inwestycjami w rozbudowę infrastruktury IT. Nie musisz już martwić się o zakup nowego serwera czy innego sprzętu niezbędnego do prawidłowego działania oprogramowania. Nie musisz także śledzić na bieżąco czy oby na pewno nie została wydana nowa wersja programu. Tym wszystkim zajmuje się firma Comarch i ich specjaliści, a oprogramowanie działa bez Twojej ingerencji 24/7 z każdej lokalizacji na świecie. Do jego obsługi potrzebujesz tylko przeglądarki internetowej i dostępu do internetu.

2) Analiza danych

Często pewne decyzje podejmowane są intuicyjnie, bez wykorzystania analiz, na które najzwyczajniej nie ma czasu bądź brak nam danych potrzebnych do ich wykonania. Oprogramowanie Comarch ERP Optima wyposażono w intuicyjny moduł analiz Business Intelligence. Dzięki niemu w szybki czasie przeprowadzisz analizy, które umożliwią Tobie podejmowanie trafnych decyzji biznesowych w oparciu o zawsze aktualne dane.

3) Bezpieczeństwo danych

Twoje dokumenty firmowe, bazy danych, dane kontrahentów i inne są nieustanie narażone na utratę zniszczenie lub kradzież. Mimo iż regularnie starasz się wykonywać kopie bezpieczeństwa to nie masz wpływy na zdarzenia losowe np. zalanie, pożar, włamanie. Z Comarch ERP Optima masz możliwość wykonywania automatycznych kopi danych za pomocą usługi iBard24. Twoje dane będą szyfrowane i zawsze bezpieczne pod okiem specjalistów w Comarch Data Center.

4) Oprogramowanie dostosowane do aktualnych przepisów prawnych

Podstawa funkcjonowania każdej firmy, a w szczególności działów księgowości czy kadr i płac jest znajomość aktualnych przepisów prawa, oraz możliwość ich odwzorowania w swojej pracy. Comarch ERP Optima to oprogramowanie zawsze aktualne i dostosowane do szybko zmieniającego się prawa.

5) e-Commerce

Wg. aktualnych badań, aż 46% internautów robi zakupy w internecie. Każde przedsiębiorstwo handlowe powinno rozważyć ten kanał sprzedaży. Nowoczesne systemy pozwalają na integrację sklepu internetowego z systemem ERP oraz innymi usługami. Dzięki czemu szybko:

 • wprowadzisz towar do sprzedaży, także na Allegro i w porównywarkach cen np. Ceneo, Nokaut, Skąpiec
 • sprzedasz towar i automatycznie wygenerujesz dokumenty handlowe
 • zlecisz wysyłkę bezpośrednio z systemu Comarch ERP Optima (inPost)
 • przeprowadzisz rozbudowane analizy trendów, sprzedaży i zapotrzebowania

Comarch ERP Optima to także:

 • możliwość wykonywania operacji seryjnych
 • możliwość wprowadzania faktur zakupowych
 • prowadzenie wielu magazynów w jednej bazie danych
 • wielowalutowość
 • dostępność do systemu windykacji
 • możliwość elektronicznej wysyłki deklaracji
 • wielopoziomowy plan kont
 • integracja z systemem bankowym
 • działanie na komputerach z nowszym systemem i z procesorami 64 bit
 • i wiele wiele innych

Przeczytaj pełną wersję broszury przygotowanej przez Comarch:

Wersja dla Biur Rachunkowych>>>

Wersja dla firm handlowych>>>

Jesteś zainteresowany promocją? Skontaktuj się z nami!