Wykorzystaj rozwiązania mobilne i otwórz swoją firmę na nowe możliwości

W dzisiejszych czasach dane i stały do nich dostęp to najcenniejsze z dóbr każdej z organizacji. Wśród właścicieli firm rośnie zainteresowanie rozwiązaniami mobilnymi, których wdrożenie może być szansą na zbudowanie silnego biznesu, opartego na sprawnym zarządzaniu. Wdrożenie rozwiązań mobilnych to nie tylko wzrost elastyczności biznesowej przedsiębiorców, ale także zwiększenie produktywności i efektywności pracowników.

Rynek aplikacji mobilnych rośnie w siłę z dnia na dzień. Każdy z potencjalnych zainteresowanych z pewnością zastanawia się czy aplikacje mobilne można zastosować w każdym biznesie i czy każdy ma szansę na tym zyskać. Aplikacje mobilne mogą być przede wszystkim wykorzystywane tam gdzie oferuje się produkty, tam gdzie wsparcia potrzebują pracownicy terenowi wykonujący swoje działania poza siedziba firmy oraz tam gdzie niezbędny jest ciągły dostęp do aktualnych danych niezależnie od posiadanego urządzenia. Wszystkie badania rynkowe wskazują, że klienci coraz bardziej cenią sobie firmy elastyczne, mobilne, stosujące nowe technologie. Kluczem ku uzyskaniu prawdziwej konkurencyjności może okazać się wdrożenie systemu mobilnego oraz integracja z nowoczesnymi systemami zarządzania. Takie rozwiązania w swojej ofercie posiada także Comarch.

O tym jak wykorzystać rozwiązania mobilne i otworzyć swoją firmę na nowe możliwość możemy dowiedzieć się podczas bezpłatnego webinarium Comarch. Podczas prelekcji zostaną przestawione możliwości aplikacji, zarówno dedykowanej dla pracowników mobilnych, przykładowo przedstawicieli handlowych – Comarch ERP Mobile Sprzedaż, jak również dla kierowników sprzedaży zarządzających pracownikami mobilnymi – Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży.

Baner700x200

Dzięki webinarowi dowiesz się m.in. jak:

  • zarządzać pracownikami mobilnymi
  • monitorować zarejestrowane trasy
  • zobaczyć aktualne położenie GPS pracowników
  • realizować zadania poza siedzibą firmy
  • dodać nowy dokument bezpośrednio na spotkaniu z Klientem
  • korzystać z danych m.in. o towarach, kontrahentach, promocjach bezpośrednio na smartfonie.

Zapisz się już dzisiaj!

Gościem specjalnym będzie Tadeusz Pacut – Kierownik Działu Informatyki i Analizy z Firmy Lakma, który opowie jak aplikacja mobilna Comarch ERP Mobile Sprzedaż, jako nowa technologia wpływa na pracę rozbudowanej sieci przedstawicieli i doradców handlowych na przykładzie case study firmy LAKMA.

Dodaj komentarz