Spotkanie z Użytkownikami Comarch ERP Optima i Comarch ERP XT 2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapisania się na Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima i Comarch ERP XT! Po raz piąty Comarch organizuje konferencję poświęconą najpopularniejszemu w Polsce programowi dla małych i średnich firm – Comarch ERP Optima, a w tym roku po raz pierwszy zapraszają Użytkowników programu dla mikro firm – Comarch ERP XT. Tym razem wydarzenie organizowane jest ONLINE. Spotkajmy się 26 listopada!

Będą mieli Państwo okazję zapoznać się m.in. z zagadnieniem zmian w przepisach podatkowych w roku 2020 i 2021, prelegenci opowiedzą o nowościach, które Comarch wprowadził w naszych systemach oraz o planowanych kierunkach rozwoju.

Prelekcje zostały podzielone na panel główny i trzy sekcje tematyczne. Dzięki temu każdy z Państwa z łatwością znajdzie najbardziej interesujące go prezentacje.

Producent wie, że bardzo cenicie sobie Państwo, gdy Użytkownicy systemu dzielą się swoimi doświadczeniami praktycznymi. Dlatego zaprosił Klientów, którzy opowiedzą m.in. o wykorzystaniu aplikacji Comarch e-Commerce, czy o usprawnieniach w codziennej pracy Biura Rachunkowego.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Podczas wystąpień zaprezentowane zostaną strategię rozwoju systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XT, przedstawione zostaną nowości funkcjonalne w obu systemach, zaprezentowana zostanie nowa aplikacja –Comarch Moje Biuro Rachunkowe, czy zademonstrowane zostaną nowe możliwości w zakresie analiz Business Intelligence. Ponadto doradca z firmy Taxpoint omówi nowości i zmiany w przepisach podatkowych w roku 2020 i 2021. Comarch zaplanował również wystąpienia użytkowników Comarch, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami!

Serdecznie zapraszamy!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.