Promocja Comarch MyPoint – Praca zdalna w chmurze Comarch

Praca zdalna to obecnie konieczność dla wielu firm. Chmura Comarch gwarantuje, że będzie ona bezpieczna i efektywna. 

Poznaj aplikacje do zarządzania firmą, które nie wymagają zakupu sprzętu, instalacji dodatkowego oprogramowania i długotrwałego wdrożenia. Są ponadto zawsze aktualne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób:

  • zorganizujesz i będziesz mógł monitorować pracę zdalną pracowników,
  • zredukujesz koszty codziennego funkcjonowania firmy,
  • zapewnisz firmie ciągłość pracy dzięki dostępowi do dokumentów z każdego miejsca i urządzenia.

W naszej ofercie znajdziesz aplikacje, które zapewnią efektywne i planowe działanie firmy. Są to zarówno rozwiązania do zarządzania całym przedsiębiorstwem, ale też samodzielne aplikacje, które np. umożliwią każdemu pracownikowi bezpieczny dostęp do dokumentów, ich przejrzysty obieg czy też czytelną ewidencję czasu pracy. Wszystkie proste w instalacji, bez wysokich kosztów startowych.


Miło jest nam poinformować, o promocji narzędzia Comarch MyPoint.

Comarch MyPoint jest dostępny za darmo do końca czerwca dla każdego Klienta Comarch ERP XL w wersji 2020.0 lub wyższej i Comarch ERP Optima w wersji 2020.0.1 lub wyższej, który wcześniej nie używał tego narzędzia.

Nowa wersja Comarch MyPoint współpracująca z promocja jest dostępna od 2.04.2020. Użytkownikom, którzy testują obecnie 30-dniowe demo narzędzia Comarch MyPoint data automatycznie wydłuży się do 30 czerwca.

Masz pytania? – skontaktuj się z nami!