Produkcja, WMS, BI – zapraszamy na webinary

W tym miesiącu Comarch przygotował dla Państwa aż 3 bezpłatne webinary. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i rejestracji.

17.06.2015 g.11:00 Comarch ERP XL dla Produkcji

webinar produkcja

Dowiedz się jak optymalizować procesy wytwórcze, jak mieć możliwość łatwego ustalenia rzeczywistego kosztu produkcji dla poszczególnych wyrobów, czy eliminować tzw. wąskie gardła w procesie produkcyjnym. Usprawnienia te są pożądane w każdej firmie produkcyjnej, niezależnie od branży czy też specyfiki procesu technologicznego.

Zapisz się już dziś i poznaj drogę do skutecznego zarządzania produkcją.

18.06.2015 g.11:00 Analizy Business Intelligence

webinar BI

W dzisiejszych czasach posiadanie zawsze aktualnych danych nt. działalności firmy jest kluczowe w właściwym zarządzaniu i niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji. Przeprowadzenie analiz i raportów na własną rękę jest dość skomplikowane i czasochłonne. Tutaj z pomocą niewątpliwie przychodzą nowoczesne narzędzie.

Zapisz się na webinar i zobacz jak w prosty sposób można budować raporty i analizy.

24.06.2015 g.11:00 Magazyn Wysokiego Składowania

webinar WMS

Poznaj Comarch WMS i zobacz m.in. jak można sprawnie zbudować strukturę magazynową,  dostosować algorytmy zarządzania, wydrukować etykietę, przydzielać dyspozycje pracownikom oraz monitorować stan i czas ich realizacji. To także wsparcie podczas przyjmowania i lokalizacji towarów na magazynie oraz ich wydawania i inwentaryzowania.

Zapis się już dziś.