Spotkanie dla Biur Rachunkowych

Serdecznie zapraszamy wszystkie Biura Rachunkowe na bezpłatna konferencję, która odbędzie się 16.06.2015 r. w Zamku Górków w Szamotułach.

wczoraj_jutro

 

Specjalnie dla Państwa w historycznej scenerii Zamku Górków w Szamotułach organizujemy spotkanie dla Biur Rachunkowych. Atmosfera starych murów skłania do zadumy. Uświadamia, że wszystko się zmienia.

Zapraszamy Państwa by wspólnie z nami zatrzymać się na chwilę, pomyśleć i sprawdzić swoje współrzędne na osi czasu. Gdzie byliście wczoraj? Gdzie jesteście dziś? Gdzie będziecie jutro?

Każdy z nas ma prawo wyboru. Możemy żyć w przeświadczeniu, że idziemy z postępem czasu, że korzystamy z najciekawszych rozwiązań. Możemy też się mylić.

 

ispaconto comarch

Wspólnie z Państwem chcielibyśmy porozmawiać o największych problemach , zarówno od strony oprogramowania, jak i od strony merytorycznej i prawnej. Stąd też obecność na spotkaniu między innymi p. Wojciecha Safiana przedstawiciela Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy oraz p. Moniki Porady przedstawicielki Biura Rachunkowego A Conto pracującego na Oprogramowaniu Comarch ERP Optima.

Pokażemy Państwu jak pracuje Biuro Rachunkowe na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, internetowo wymienimy dokumenty z naszymi klientami, zaprezentujemy darmowe programy do fakturowania dla klientów, pokażemy nowoczesne aplikacje usprawniające pracę biura i wspierające relacje z klientami.

Podyskutujemy „o czym szepczą stare mury” na temat rozliczania samochodów służbowych i zmian w podatku VAT w 2015r.

Zapraszamy do rejestracji!

Dodaj komentarz