Bezpłatny webinar: Jak zapanować nad dokumentami i procesami w firmie + NAGRANIE Z WEBINARU

24.02.2021, godzina 11.00-12.00

W trakcie webinaru pokazane zostaną w praktyce dwa rozwiązania usprawniające obieg dokumentów w firmie:

  • technologię OCR – automatyzującą wprowadzanie faktur
  • system DMS – elektroniczny obieg dokumentów w firmie

Swoimi doświadczeniami z zakresu wykorzystania Comarch OCR i Comarch DMS podzieli się firma SFD S.A. – właściciel sklepu internetowego z suplementami diety, odżywkami i zdrową żywnością.

Wyzwania ery digitalizacji

W każdej firmie, nieważne czy mówimy tu i mikro- czy dużym przedsiębiorstwie, mamy do czynienia z szeregiem różnego typu dokumentów. Im więcej tych dokumentów, tym trudniej nad nimi zapanować. Przykładem mogą być tu faktury kosztowe, których miesięcznie, w zależności od skali działania może pojawiać się od kilkunastu do kilku tysięcy. Ich wprowadzanie, opisywanie czy przekazywanie potrafią zająć sporo cennego czasu pracowników, którzy w czasie, który poświęcili na te żmudne działania mogliby wykonać wiele istotniejszych z perspektywy firmy zadań. Dodatkowo, w obecnym czasie gdzie wiele osób pracuje w trybie pracy zdalnej, możliwości pracy w modelu tradycyjnym czyli papierowym obiegu są bardzo utrudnione. Aby zniwelować poświęcony na ten element czas do minimum oraz przenieść procesy do wersji cyfrowej mogą Państwo wykorzystać dedykowane do tego narzędzia, którymi są Comarch DMS i OCR.

Automatyzacja wprowadzania dokumentów w praktyce

Podczas webinaru nie tylko dowiedzą się Państwo jakie funkcjonalności oferują rozwiązania Comarch w zakresie optymalizacji wprowadzania i obiegu dokumentów, ale również zobaczą Państwo jak funkcjonują one w praktyce na przykładzie firmy SFD S.A. m.in. w zakresie integracji ze skrzynkami mailowymi czy usługi OCR. Dodatkowo poruszone zostaną tematy związane z szerszymi możliwościami wykorzystania Comarch DMS w różnego typu procesach. Przedpremierowo zostanie zaprezentowana nowa wersja aplikacji mobilnej.

Szkolenie prowadzi:

Kamil Lisowski – Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch i produktami z oferty ERP związany od 2015 roku. Na początku odpowiadał za wsparcie klientów, prowadzenie szkoleń oraz testowanie oprogramowania. Aktualnie prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP. Od 2018 jako Product Manager odpowiada za rozwój systemu Comarch DMS.