Gamatronic_webinar_digitalizacja_archiwizacja_webinar_podatki

ON-LINE: Podatki 2023 czy Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji?

Webinar Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji”

Wszędzie dokumenty? Papiery bez końca? Jak znaleźć to czego szukasz w chaosie dokumentacji? Zastąpić papier dokumentem elektronicznym bez rewolucji? Jak uporządkować dokumentację w procesach zapewniając jej bezpieczeństwo?

Bezpiecznie zoptymalizuj swoją przestrzeń, bądź eko i oszczędzaj!

W trakcie bezpłatnego webinaru „Digitalizacja i archiwizacja dokumentów” zaprezentujemy jak zapanować nad dokumentami oraz zoptymalizować procesy związane z ich przetwarzaniem.

Na podstawie nowego modułu Repozytorium w Comarch DMS omówimy kluczowe zagadnienia związane z cyfryzacją dokumentów, takie jak: poziomy poufności i dostępu danych, zabezpieczenia przed zmianami oraz usunięciem, szybki i łatwy dostęp do dokumentów. Poznaj już teraz doskonałe narzędzie do zarządzania procesami oraz dokumentami w firmie.

Bezpłatny WEBINAR: Digitalizacja i archiwizacja dokumentacji,
7 grudnia, godz. 11:00 on-line


Webinar: „Podatki 2023 – nowości i zmiany”

Znowu zmiany w przepisach i podatkach? Polski Ład 3.0? Krajowy System e-Faktur? Co będzie podatkowo korzystne dla mnie i mojej firmy w 2023? A od czego nie da się uciec? Jak spać spokojnie przed nowym rokiem nie martwiąc się o zmiany w systemie podatkowym?

Przygotuj się do zmian w przepisach oraz podatkach bez stresu!

W trakcie bezpłatnego webinaru „Podatki 2023 – nowości i zmiany” omówimy najważniejsze zmiany w systemie podatkowym wchodzące w życie w 2023 oraz ich konsekwencje. Powiemy, jak przygotować firmę do realizacji zadań wynikających z nowych przepisów oraz pokażemy jak systemy Comarch ERP mogą nam w tym pomóc. Wspólnie oswójmy podatkową rzeczywistość.

Bezpłatny WEBINAR: Podatki 2023 – nowości i zmiany,
14 grudnia, godz. 11:00 on-line


W imieniu Gamatronic serdecznie zapraszamy!