Nowa aplikacja – COMARCH MAGAZYNIER

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej aplikacji Comarch Magazynier. Funkcjonalność aplikacji odpowiada na potrzeby przekazywane przez Klientów i Partnerów dotyczące sprawnej obsługi prostych prac na niedużych magazynach, na których nie ma potrzeby stosowania rozbudowanej struktury i zaawansowanych procesów. Aplikacja dedykowana jest do obsługi prostych procesów wydań i przyjęć, a docelowo również zadań inwentaryzacyjnych i przesunięć międzymagazynowych. W planach jest również udostępnienie wersji współpracującej z  systemem Comarch ERP Optima.

Rozwiązanie działa bezpośrednio z systemem Comarch ERP XL, korzystając z tej samej bazy danych. W pierwszej wersji za pomocą aplikacji użytkownik obsłuży procesy przyjęć i wydań towarów z magazynu na podstawie zleceń stworzonych w systemie ERP. W Comarch Magazynier pracownik otrzymuje na ekranie kolektora danych czytelną informację na temat towarów, które ma przyjąć lub wydać z magazynu.

Interfejs oraz sposób działania aplikacji został utrzymany w konwencji Comarch WMS Magazynier, dzięki temu rozbudowa magazynu o strukturę wysokiego składowania i przejście na rozwiązanie Comarch WMS nie będzie wiązało się z nauką obsługi nowych ekranów.

Comarch Magazynier 2020.0 współpracuje z najnowszą wersją systemu Comarch ERP XL 2019.2

W planach jest również integracja z systemem Comarch ERP Optima.