Weź udział w webinar pt. „Digitalizacja w HR – Odpowiedź na wyzwania rynku pracy”

6 grudnia 2018, godzina 11:00

W dobie niżu demograficznego i regularnie spadającego bezrobocia coraz trudniej o pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników. O ich ostatecznych zawodowych decyzjach coraz częściej decydują detale – choćby takie, jak wygoda w przeprowadzaniu codziennych operacji w rodzaju planowania urlopów, rozliczania delegacji czy przeglądania ewidencji szkoleń. 

Tradycyjne uzupełnianie druczków urlopowych, zdobywanie podpisów i zanoszenie ich do kadr czy ręczne uzupełnianie listy obecności powoli odchodzą do lamusa. Już dzisiaj dostępne są wygodniejsze narzędzia, które znacząco podnoszą komfort codziennego funkcjonowania pracowników w strukturach Twojej firmy, a Tobie – dzięki technologii chmurowej i aplikacjom mobilnym – dają pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w HR w każdym miejscu i o każdej porze.

Podczas webinaru nie tylko dowiesz się o rynkowych realiach i możliwości Comarch HRM, ale także przedstawiona zostanie perspektywa praktyka, który już pracuje z systemem – o skutecznym wdrożeniu Comarch HRM w firmie CUK Ubezpieczenia opowie dyrektor finansowy Aleksander Rozman.

Zarejestruj się na darmowy webinar