Wczoraj / Jutro – Spotkanie dla biur rachunkowych

Z uwagi na duże zainteresowanie, oraz Państwa uznanie po konferencji w Szamotułach, wznawiamy cykl spotkań dla Biur Rachunkowych.

wczoraj_jutro_banner_blog

W swojej podróży „Biuro Rachunkowe WCZORAJ/JUTRO sprawdź swoje współrzędne” pragniemy Państwa zaprosić w dwa niezwykłe miejsca:

  • 29 września 2015r. godz. 10.00 Pałac Lubostroń w Lubostroniu
  • 30 Września 2015r. godz. 10.00 Pałac Jabłonowo w Jabłonowie

Wspólnie z Wami chcielibyśmy porozmawiać o największych problemach, zarówno od strony oprogramowania, jak i od strony merytorycznej i prawnej. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy na nasze spotkanie wyjątkowych ekspertów: specjalistę z zakresu podatków i eksperta w dziedzinie kontroli skarbowej – p. Mariusza Gotowicza oraz przedstawicieli biur rachunkowych pracujących na oprogramowaniu Comarch ERP Optima.

Internetowa wymiana dokumentów, darmowe programy do fakturowania dla klientów biur, aplikacje usprawniające Państwa pracę i wspierające relacje z klientami, oprogramowanie Comarch ERP Optima jako wydajne i intuicyjne narzędzie do pracy, to tylko niektóre tematy jakie pragniemy z Państwem poruszyć.

Dbając o Państwa zadowolenie, zachęcamy abyście podczas rejestracji zadali pytania naszym ekspertom, na które odpowiedź otrzymacie bezpośrednio na spotkaniu.

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie!

Zarejestruj się

Dodaj komentarz