Spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL 2018

Jak co roku zapraszamy Państwa na tradycyjne wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, które w tym roku przebiegną pod hasłem digitalizacji. Spotkania odbędą się w pięciu miastach: w Krakowie, w Warszawie, w Gdańsku, w Poznaniu i w Wrocławiu.

Digitalizacja – czyli cyfrowa transformacja – pozwala na osiągnięcie przez firmę pełni jej potencjału, a tym samym –  na zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynku. Podstawą digitalizacji firmy jest system ERP. Podczas tegorocznych Spotkań dowiesz się, jak w stu procentach wykorzystywać jego możliwości: dla optymalizacji procesów w firmie oraz dla maksymalizacji zysków.

Konferencje Comarch to sprawdzona przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń między użytkownikami a twórcami systemu. Goście w ankietach niejednokrotnie podkreślali ich praktyczny wymiar – i to na podstawie Państwa uwag skonstruowano także tegoroczną agendę, w której coś dla siebie znajdą przedstawiciele każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży.

Podczas konferencji poznają Państwo szereg nowości – m.in. wieloźródłowe raportowanie, spinacze elementów, obsługę split payment i RODO czy zmiany w Comarch MES. Zdradzone zostaną także kolejne nowości szykowane na następne miesiące. Do Państwa dyspozycji oddana zostanie także Strefę Eksperta – przestrzeń indywidualnych konsultacji z specjalistami Comarch, którzy będą do dyspozycji od rana aż do zakończenia konferencji.

Społeczność Użytkowników Comarch ERP XL liczy sobie już niemal 6000 firm. Spotkania to doskonała okazja, aby w gronie właścicieli, menedżerów, osób zarządzających czy pracujących na co dzień z Comarch ERP XL wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

 

Zarejestruj się

DATA: 20-28 WRZEŚNIA 2018

MIEJSCE: KRAKÓW, WARSZAWA, GDAŃSK, POZNAŃ, WROCŁAW

Dodaj komentarz