Pieniądze z Unii czekają ! Dowiedz się o źródłach finansowania

perspektywa

Nowa perspektywa finansowania UE na lata 2014-2020 to rekordowo wysokie nowe możliwości finansowania dla przedsiębiorstw zarówno z dotacji UE jak i z zyskujących na znaczeniu środków zwrotnych – firmy stają w tym roku przed kolejną olbrzymią szansą, by sięgnąć po środki UE na inwestycje w technologie IT w ramach nowego budżetu unijnego.

Programy, w ramach których będzie można ubiegać się o dofinansowanie, w dużej mierze stanowią kontynuację programów z poprzedniej perspektywy 2007-2013. Trzeba jednak pamiętać, że nowy okres finansowania będzie zawierał w sobie również szereg nowości zwłaszcza w obszarze reguł ubiegania się o dofinansowanie.

Aby dobrze przygotować się do nowej batalii o unijne środki na finansowanie IT Comarch wraz z portalem Dotacjomat.pl przygotował dla Państwa Krótki przewodnik po finansowaniu IT, w którym w prosty i czytelny sposób przedstawiono nowe źródła finansowania nowoczesnych technologii, zasady i skuteczne sposoby ich pozyskania.

To kolejny, po odbytym niedawno Webinarium Finansowania IT, materiał edukacyjny, który w raz z nagraniem webinary przekazujemy w Państwa ręce, mając nadzieję, że przyczyni się on do pozyskania i efektywnego wykorzystania dotacji unijnych i środków zwrotnych na planowane inwestycje IT naszych Klientów.

Przewodnik do pobrania na stronie Finansowania IT >> pobierz
Nagranie webinarium Finansowania z DGP >>   pobierz

 

Zachęcam do lektury!