Office 365 E1 za darmo na pół roku!

Zwiększ możliwości swoich zespołów

Pomóż swoim zespołom osiągnąć więcej w krótszym czasie dzięki prostemu udostępnianiu plików, współtworzeniu w czasie rzeczywistym i spotkaniom online — wszystkie te funkcje są dostępne z dowolnego miejsca.

Office 365 E1:

  • Internetowe aplikacje pakietu Office i usługi biznesowe. Klasyczne aplikacje pakietu Office nie są uwzględnione
  • Uzyskaj pocztę e-mail, magazyn plików oraz funkcje udostępniania, prowadzenia spotkań i wymiany wiadomości błyskawicznych
  • Pięć warstw zabezpieczeń i monitorowania zapewnia bezpieczeństwo Twoim danym
  • Gwarantowany czas bezawaryjnej pracy na poziomie 99,9%

Co otrzymujesz?

Pakiet Office na tablety i telefony Spotkania online
Wersje internetowe aplikacji pakietu Office na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows3 o rozmiarach ekranu nieprzekraczających 10,1 cala. Każdy użytkownik może zainstalować aplikacje mobilne pakietu Office na 5 tabletach i 5 telefonach. Możliwość organizowania spotkań online i internetowych konferencji audio i wideo HD. Emitowanie spotkań online nawet dla 10 000 osób, które mogą do nich dołączać za pomocą samej przeglądarki na niemal dowolnym urządzeniu.
Poczta e-mail i kalendarze Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym
Pocztę e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 50 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB. Za pomocą aplikacji Sway możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne, internetowe raporty, prezentacje, biuletyny, materiały szkoleniowe i inne — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce.
Centrum pracy zespołowej Przechowywanie i udostępnianie plików
Połącz członków swojego zespołu za pomocą aplikacji Microsoft Teams w usłudze Office 365 i umieść czat, zawartość, osoby i narzędzia w jednym miejscu. Usługa Teams umożliwia planowanie harmonogramów, przydzielanie zadań oraz łączenie się z innymi aplikacjami i zasobami. Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu. Łatwo udostępniaj pliki innym osobom w organizacji i poza nią oraz kontroluj to, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.
Automatyzacja przepływów pracy Usługa wideo dla przedsiębiorstw
Możliwość tworzenia zautomatyzowanych przepływów pracy między aplikacjami i usługami w celu uzyskiwania powiadomień, synchronizowania plików, zbierania danych itp. za pomocą narzędzia Microsoft Flow — bez kodowania. Łatwo twórz i udostępniaj klipy wideo oraz zarządzaj nimi bezpiecznie w całej organizacji dzięki usłudze Microsoft Stream.

WIĘCEJ INFORMACJI? – SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM KONSULTANTEM!

tel.  720 820 606 (Przemek)