Nowa wersja systemu Comarch DMS 2020.1

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji systemu Comarch DMS 2020.1, która zawiera szereg zmian i nowości.

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na umożliwienie przechowywania dodawanych załączników (skany, pliki) w Comarch IBARD. Dzięki temu mogą Państwo ograniczyć przyrost danych w bazie do minimum, a także mieć pewność, że pliki są przechowywane w bezpiecznym miejscu – chmurze Comarch.

Nowa wersja systemu to również dodanie możliwości wykorzystania skryptów C# na wszystkich kontrolkach.  Nowy mechanizm modelowania procesów w znaczący sposób poszerza wachlarz możliwych konfiguracyjnych i sposobów wykorzystania systemu. Rozwiązanie to pozwala również na integrację systemu Comarch DMS z zewnętrznymi systemami dzięki możliwości połączenia się z API tych systemów (zarówno od strony pobierania danych jak i przekazywania danych – dwustronna komunikacja). Dostęp do mechanizmu skryptów C# jest możliwy przy wykorzystaniu nowej licencji – Comarch DMS Premium.

Chcielibyśmy również podkreślić, że w nowej odsłonie Comarch DMS została znacząco poszerzona integracja z Comarch ERP Enterprise. Od teraz już z poziomu Comarch DMS mają Państwo dostęp do listy kontrahentów, towarów i dokumentów z systemu ERP, a po wybraniu wskazanego obiektu, Comarch DMS otworzy kontekstowo Comarch ERP Enterprise na właściwym oknie.

Wśród pozostałych zmian udostępnionych w nowej wersji Comarch DMS należy wyróżnić:

  • Rozszerzony komunikat o polach do uzupełnienia (lista kontrolek)
  • Przypomnienie o zapisie zmian w konfiguracji (komunikat)
  • Poszerzenie funkcjonalności modułu Manager Dokumentów w aplikacji web (zarządzanie uprawnieniami)

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami (dokument o zmianach >>>) oraz do zaktualizowania aplikacji do najnowszej wersji.