Konferencja dla klientów XL – Produkcja w dobrych rękach 2019 – Digitalizacja w produkcji

Według badania IDC European DX Practice Survey, przeprowadzonego w marcu 2017 roku pośród przedsiębiorstw produkcyjnych w Europie Zachodniej, aż 67% tych podmiotów podjęło formalne kroki w kierunku transformacji cyfrowej w 2017 roku. Dalsze 20% zamierza je zacząć w najbliższym czasie, a tylko 13% nie rozpoczęło żadnych działań, natomiast ma je zaplanowane. Dane te potwierdzają, że przedsiębiorstwa produkcyjne podchodzą bardzo poważnie do transformacji cyfrowej, widzą jak duże zmiany poczyniła ona w innych branżach i starają się, jak najszybciej do niej dołączyć, aby nie znaleźć się w grupie firm, które nie przystosowały się do nowych realiów gry.

Wychodząc naprzeciw temu istotnemu i aktualnemu zagadnieniu zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji, cieszącej się uznaniem konferencji Produkcja w dobrych rękach 2019 – Digitalizacja w produkcji. Wydarzenie to okazja, aby poznać rozwiązania z gamy Comarch ERP XL – najczęściej wybieranego systemu do zarządzania firmami produkcyjnymi w Polsce, które z racji modułowej budowy może być dopasowywane do potrzeb firm różnej skali i różnych branż.

Dotychczasowe edycje konferencji zyskały uznanie w oczach uczestników ze względu na wysoce merytoryczny charakter prezentacji.

W tym roku, w Katowicach, Poznaniu,

Warszawie i Wrocławiu, zostaną podjęte m.in. na następujące pytania:

  • jak digitalizacja może zmienić codzienną pracę na hali produkcyjnej,
  • jak wykorzystać narzędzia informatyczne do planowania i harmonogramowania produkcji,
  • jak szybko rejestrować przebieg procesu produkcyjnego nie tylko z poziomu ekranów MES,
  • jak informatyka może wspierać zarządzanie kontrolą jakości,
  • jakie usprawnienia w obszarze utrzymania ruchu można uzyskać dzięki rozwiązaniu klasy ERP, – na ile precyzyjnie możliwe jest uzyskanie informacji o rzeczywistym koszcie wytworzenia,
  • w jaki sposób uzyskać dostęp do informacji zarządczej niezbędnej w przedsiębiorstwie wytwórczym.

W tym roku po raz pierwszy Comarch zaprasza Państwa na dodatkowy panel, który poświęcony będzie zarządzaniu finansami w firmie produkcyjnej.

W części, dotyczącej zagadnień finansowych omówione zostanie m.in. o zmianach w przepisach prawnych istotnych z punktu widzenia firm produkcyjnych wchodzących właśnie w życie Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) i ich obsłudze za pomocą Comarch PPK bądź generowania e-faktury w zamówieniach publicznych. To niezwykle ważne zagadnienia z punktu widzenia przedsiębiorcy, a na konferencji Produkcja w dobrych rękach powiemy o nich wyłącznie w ujęciu firm produkcyjnych! Dlatego zachęcamy do zapoznania się z tymi istotnymi informacjami i do rejestracji zapraszamy również pracowników działów finansowych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Lokalizacje

28.05 Katowice
Park Inn by Radisson Katowice 
ul. Bytkowska 1a
40-147 Katowice
29.05 Poznań 
Hotel Poznański 
ul. Krańcowa 4
62-030 Luboń k/Poznania
30.05 Warszawa 
Radisson Blu Sobieski 
Plac Zawiszy 1
02-025 Warszawa
04.06 Wrocław 
Hotel Haston 
Irysowa 1-3
51-117 Wrocław