Kasa za terminal z urządzeniem fiskalnym

Zamów terminal PayTel w programie Polska Bezgotówkowa, dobierz urządzenie fiskalne i weź premie nawet do 600 zł!

Prowadzisz sklep, punkt gastronomiczny lub usługowy, a może warsztat?

Postaw na wygodę Twoich Klientów i system wygodnych płatności bezgotówkowych oparty o terminal PayTel i najlepsze w Polsce urządzenia fiskalne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, zalecamy płatności bezgotówkowe, jako bardziej bezpieczne i higieniczne. Ważne, aby w tej chwili wszystkie punkty przyjmujące płatności mogły się tak rozliczać, nawet przy niewielkich kwotach zakupów. Wykorzystaj potencjał naszej akcji i udostępnij płatności bezgotówkowe PayTel Twoim Klientom.

CO ZYSKASZ DZIĘKI NASZEJ AKCJI?

  • 200, 400 lub 600 zł – wartościowa Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel,
  • Minimum formalności – szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe
  • Szybkie uruchomienie w Twojej firmie płatności bezgotówkowych PayTel za 0zł
  • Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019 r.

Każda firma biorąca udział w naszej Akcji może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600 zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS i ELZAB! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019 r.

Do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel, nabyte w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji, wskazanym w Regulaminie. Potem czeka Cię już tylko wypełnienie prostego formularza i możesz czekać na Twoją Premię. Warunkiem wypłaty jest pozytywna weryfikacja danych z formularza przez organizatora Promocji. Nie czekaj za długo, akcja trwa tylko do 30 września 2020 r. Nie przegap szansy na darmową kasę dla Twojej firmy.

Jak skorzystać z akcji?

Więcej informacji:

Dział handlowy
tel. 67 352 04 00
handlowy@gamatronic.pl