Indywidualne podejście do przedsiębiorstwa – Comarch ERP Altum

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, którego specyfika wymaga zastosowania indywidualnego podejścia, Comarch ERP Altum jest najlepszym rozwiązaniem.

Platforma jest rozwiązaniem wielojęzycznym, przystosowanym do specyfiki firm międzynarodowych. Najważniejszą przewagą Comarch ERP Altum, są mechanizmy umożliwiające automatyzację rutynowych czynności (BPM) oraz narzędzia pozwalające na podejmowanie decyzji w oparciu o analizy i prognozy (Business Intelligence).

System Comarch ERP Altum idealnie sprawdza się w:

  • Firmach zagranicznych,
  • Sieciach sprzedaży detalicznej, sieciach franczyzowych,
  • Firmach handlowo-usługowych o jednooddziałowej i rozproszonej strukturze, 
  • Organizacjach holdingowych/przedsiębiorstwach zarządzających wieloma firmami.

Poznaj korzyści i funkcje:

Zarządzanie siecią handlową

System ERP integruje się z dowolną platformą Comarch Retail: proces sprzedaży towarów lub usług dla klientów za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji w celu osiągnięcia zysku. Wraz z wyrównaniem się poziomów cen w sklepach oraz rozwojem technologii zmieniło się i nadal zmienia się podejście do współpracy z klientem w celu dostarczenia mu towarów, które potrzebuje lub które chcemy mu sprzedać. Dzięki Comarch Retail twoi pracownicy mogą sprawnie obsłużyć klienta w sposób jakiego on oczekuje.

Handel i Magazyn

Comarch ERP Altum został został zaprojektowany tak aby kompleksowo obsługiwać i usprawniać wszystkie procesy handlowo-magazynowe w firmie, bez względu na specyfikacje jej działania.

Wielofirmowość

Możliwość prowadzenia wielu przedsiębiorstw w jednym systemie informatycznym – to główny wyróżnik Comarch ERP Altum

Międzynarodowość

System ERP dostosowany do specyfiki rynków zagranicznych, umożliwia sprawną integracje i otwartość na zewnętrzne rozwiązania.

Business Intelligence

Dostępna w prost w systemie, wbudowane narządzie klasy Business Intelligence na którym wraz z Business Process Management opiera się cała Platforma.

Automatyzacja procesów

Wbudowane narzędzie Business Process Management (BPM), co zdecydowanie wyróżnia ten system spośród innych tego typu na rynku.

BPM umożliwia całkowitą lub częściową automatyzację procesów zachodzących w firmie. Dzięki BPM możemy automatyzować zarówno rutynowe procesy charakterystyczne dla każdej firmy, jak również nietypowe zadania, specyficzne dla każdego przedsiębiorstwa, np. wprowadzenie automatycznej promocji na konkretne produkty w oparciu o spadek sprzedaży poniżej wcześniej ustalonego limitu. 

Sprzedaż w internecie

Pełna integracja z platformami B2C i B2B wspierającymi kanałem  e-commerce.

Mobilność

Zarządzanie procesami biznesowymi oraz firmą z każdego miejsca o każdej porze dzięki zintegrowanym aplikacjom mobilnym na urządzania z iOS oraz Android.

CRM

Kontrola bieżących relacji z klientem nie jest możliwa bez kompletnego modułu CRM.

Finanse i księgowość

Dzięki możliwości obsługi kilku firm w jednym systemie, platforma pozwala jednocześnie na prowadzenie oddzielnej i niezależnej księgowości dla każdej z przedsiębiorstw oraz centralne zarządzanie finansami wszystkich jednostek.

Płace i Kadry

Pełna obsługa kadrowa i płacowa każdej firmy: zautomatyzowane generowanie dokumentów płacowych oraz deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych.

Comarch Beacon

Comarch Beacon to nieograniczone możliwości i narzędzia wspierające wiele procesów w biznesie.