eSZOK BR by CTI – nowa wersja jest już dostępna

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja systemu eSZOK BR.

eSZOK BR (elektroniczny System Zarządzania Obsługą Klienta Biur Rachunkowych) z funkcjonalnością OCR – automatycznego rozpoznawania i uzupełnienia informacji – to rozwiązanie dla nowoczesnych biur rachunkowych. Faktury przesyłane są za pośrednictwem intuicyjnego i łatwego w obsłudze modułu Pulpit Klienta dostępnego online. Pliki są importowane do modułu Kancelaria w biurze rachunkowym oraz przetworzone w tle przez moduł OCR. Z poziomu Kancelarii następuje automatyczna rejestracja faktury do rejestru VAT. eSZOK został stworzony z myślą o potrzebach Państwa klientów oraz jest w pełni zintegrowany z Comarch ERP Optima.

W nowej wersji pakietu eSZOK wprowadziliśmy szereg nowości i usprawnień, które spotykają się z uznaniem naszych klientów. Wiele nowych funkcjonalności oraz zmian jest konsekwencją sugestii, jakie na bieżąco otrzymujemy od klientów końcowych i partnerów.

Każdy klient posiadający aktywną asystę na oprogramowanie CTI, ma prawo do korzystania z oprogramowania w najnowszej wersji. Programy dostosowane są do współpracy z nową wersją programu Comarch ERP Optima 2018.8.

Dodaj komentarz