Dotacje na innowacje i nowe technologie

dotacje

Dotacje na innowacje i nowe technologie – bezpłatny webinar

Serdecznie zapraszamy już 23 marca o godzinie 11 na bezpłatny webinar organizowany przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, regionalnych instytucje wdrażające, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej i Centrum Finansowania Comarch. Debatę poprowadzi Sylwester Sacharczuk – dziennikarz Pulsu Biznesu specjalizujący się w tematyce funduszy unijnych i krajowych dotacji.

Podczas bezpłatnego szkolenia będą mogli Państwo dowiedzieć się:

Gdzie szukać dotacji i jak je pozyskać?

Po długim okresie wyczekiwania na konkursy przed przedsiębiorcami staje wyzwanie – jak w gąszczu programów operacyjnych, instytucji wdrażających, dokumentów programowych, wytycznych i regulaminów, znaleźć środki na rozwój swojej firmy. Webinar pozwoli na szybkie uporządkowanie wiedzę na temat dostępnych dotacji i instrumentów zwrotnych, a te szczególnie ważne dla przedsiębiorców – ulokowane w regionach, będą przedmiotem dyskusji zaproszonych ekspertów.

Jak prawidłowo przygotować się do konkursu.

Kluczowe wymogi dla przedsiębiorców takie jak innowacyjność, nowe technologie,  prace B+R, znane są od dawna. Zmieniły się natomiast szczegółowe wytyczne dotyczące spełnienia ich kryteriów. Jak je zastosować w planowanych  inwestycjach firm, podpowiedzą zaproszeni goście.

Podczas szkolenia będą mogli Państwo zadać także pytania ekspertom. Wszystkie odpowiedzi zostaną także zebrane i opublikowane na stronie wydarzenia.

Patronatem akcji jest portal fundusze-europejskie.pl

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Temat dotacji był już wielokrotnie poruszany na naszym blogu. Zapraszamy do zapoznania się z poprzednimi wpisami, w szczególności z „Finansowanie IT z środków UE„, który może stanowić pigułkę wiedzy.

 

 

Dodaj komentarz