DARMOWY WEBINAR: Usprawnij obieg dokumentów w firmie + NAGRANIE Z WEBINARU

29 stycznia 2020, godz. 11.00

W trakcie krótkiego szkolenia online Comarch pokaże jak efektywnie zarządzać dokumentami w firmie przy użyciu narzędzia Comarch DMS. Zaawansowane możliwości tego systemu pomogą wdrożyć oraz usprawnić elektroniczny obieg faktur kosztowych, umów,  zgłoszeń, wniosków pracowników i realizację zapotrzebowań czy dokumentacji technicznych.

Dzięki webinarowi dowiesz się, jak:

  • Elastycznie zarządzać obiegiem dokumentów
  • Procesować dokumenty poza firmą, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych i webowych
  • Kontrolować czas realizowanych zadań z poziomu aplikacji oraz poprzez wykorzystanie raportów
  • Zautomatyzować wprowadzanie dokumentów dzięki technologii OCR
  • Pracować w modelu wielofirmowym

Podczas szkolenia dostępny będzie czat!

Dlaczego warto stosować elektroniczny obieg dokumentów?

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, procesuje znaczną ilość pism i dokumentów. Archiwizacja i praca z dokumentami w formie papierowej bywa uciążliwa, a dodatkowo wymaga znacznej przestrzeni biurowej.

Rozwiązania usprawniające codzienną pracę

Moduł Comarch DMS pozwala na przyśpieszenie wprowadzania danych dzięki funkcji masowego skanowania i wykorzystania narzędzi OCR. Proces akceptacji i dostępu do dokumentów jest możliwy z poziomu aplikacji mobilnych na Android i iOS lub przez przeglądarkę www.

Możliwości zastosowania Comarch DMS

Oprócz podstawowych działań takich jak procesowanie faktur kosztowych czy dokumentów umów, moduł ten można wykorzystać do uporządkowania oraz nadzoru przebiegu procesów: kontroli jakości, realizacji projektów czy stopnia realizacji zleceń serwisowych świadczonych przez firmy zewnętrzne.

Szkolenie prowadzi:

Kamil Lisowski – Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch i produktami z oferty ERP związany od 2015 roku. Na początku odpowiadał za wsparcie klientów, prowadzenie szkoleń oraz testowanie oprogramowania. Aktualnie prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP. Od 2018 jako Product Manager odpowiada za rozwój systemu Comarch DMS.