Comarch ERP Optima – Wybierz przyszłość

DATA: 5 – 9 LISTOPADA 

MIEJSCE: KRAKÓW, KATOWICE, POZNAŃ, GDAŃSK, WARSZAWA, 

Przypominamy i zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w trzeciej edycji konferencji poświęconej najpopularniejszemu w Polsce programowi do zarządzania firmą – „Comarch ERP Optima – Wybierz przyszłość”!

Już 70 000 firm z różnych branż i sektorów rynkukorzysta z Comarch ERP Optima. System ten jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Comarch ERP Optima to system do zarządzania, który pomoże w digitalizacji Twojej firmy – dzięki czemu będzie ona działać szybciej, sprawniej i bezpieczniej. Dzięki zastosowaniu poszczególnych modułów, możesz wygodnie kontrolować kluczowe procesy w firmie – m.in. w obszarach takich jak handel, magazyn, kadry i płace.

Podczas spotkań prezentować będziemy rozwiązania Comarch Business Intelligence, Comarch e-Commerce, Comarch Mobile, Comarch HRM oraz Comarch TNA, Comarch DMS i inne nowości – w kontekście usprawnień, jakie te systemy mogą wnieść do Twojej firmy.

Jednym z wielu atutów programu jest jego zgodność z obowiązującymi przepisami prawno-podatkowymi, nad którą czuwa specjalny zespół wykwalifikowanych fachowców. Jednolity Plik Kontrolny (w tym także sprawozdania finansowe w schemacie JPK), split payment, e-deklaracjee-teczki pracownika, a także zestaw siedmiu funkcjonalności dotyczących RODO – wszystkie te nowinki mogą zostać obsłużone dzięki Comarch ERP Optima.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  • uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące pracy w systemie
  • spotkasz twórców Comarch ERP Optima i porozmawiasz z nimi w specjalnie wyznaczonej Strefie Eksperta
  • porównasz swoje doświadczenia z pracy w systemie z doświadczeniami innych użytkowników
  • wysłuchasz prezentacji kompleksowo przedstawiających system i sposoby jego wykorzystania w firmie – przygotowaliśmy merytoryczną i praktyczną agendę w oparciu o realne potrzeby przedsiębiorców. 

ZAREJESTRUJ SIĘ