COMARCH BI POINT 7.5 JEST JUŻ DOSTĘPNY!


W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowa wersja platformy analitycznej Comarch BI Point. Skupiono się w niej na poprawie wydajności, a także wprowadziliśmy szereg nowości, jak m.in. funkcję „okiem użytkownika”.   Zapoznaj się z pełną listą nowości.
Z przyjemnością informujemy również, że jest dostępny nowy produkt Comarch XL BI Point Start 7.5.
Dzięki niemu, użytkownicy Comarch ERP XL, będą mieli wgląd w dane pochodzące z tego oprogramowania w ramach platformy analitycznej Comarch BI Point. Produkt ten jest następcą XL BI Start. W związku z tym, dla tych właśnie użytkowników, wraz z produktem udostępniliśmy intuicyjny instalator oraz migrator raportów, aby usprawnić przejście między nimi.  Poza pełnym zakresem funkcjonalności dostępnych w Comarch BI Point 7.5 (również wieloźródłowością czy komentarzami), użytkownicy otrzymają dostęp do zestawu predefiniowanych raportów i dashboardów, które będą mogły wspierać codziennie analizy przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z dokumentacją nowych zestawień.
Przypominamy również, że jest też dostępny BI Point Menadżer 2.0, w którym przede wszystkim rozbudowaliśmy warstwę raportową, dodaliśmy również możliwość komentowania zestawień a także zmieniliśmy sposób zarządzania uprawnieniami, tak aby korzystanie z aplikacji było jak najbardziej intuicyjne. Zapoznaj się z pełną listą nowości BI Point 7.5 Cloud.

Dodaj komentarz