Logo Comarch Mobile

2023.2 Comarch Mobile Nowa wersja

Telefon w rękach kobiety robiącej notatki. Na ekranie telefonu otwarta aplikacja Comarch Mobile Nowa wersja 2023.2

2023.2 Comarch Mobile Nowa wersja już dostępna.

W aplikacji dostępne opcje, które ułatwiają pracę przedstawicieli handlowych w terenie: możliwość bezpośredniej rezerwacji towaru w magazynie pod konkretne zamówienie klienta, bieżąca synchronizacja danych klienta w systemie, możliwość obsługi rabatów terminowych i inne opcje. Chcesz znać konkrety? Czytaj dalej!

Zmiany w nowej wersji Comarch Mobile:

  • Możliwość wyświetlania stanów magazynowych pomniejszonych o rezerwacje. Gdy parametr jest włączony, na liście towarów prezentowane są stany magazynowe z podziałem na dostępne i zarezerwowane.
  • Umożliwienie obsługi dokumentów zamówień zakupu w ramach usługi limitu kredytowego. Zamówienia wystawione w aplikacji mobilnej zwiększa saldo limitu kredytowego kontrahenta, jeśli parametr jest aktywny.
  • Wprowadzona blokada wystawiania dokumentów i wizyt handlowych, gdy nowo dodany kontrahent w aplikacji nie został jeszcze zsynchronizowany. Funkcjonalność ta ma na celu ograniczenie ryzyka dodania działań sprzedażowych dla kontrahentów, którzy mogą posiadać błędne dane wprowadzone w aplikacji.
  • Dodana obsługa rabatów terminowych we współpracy z Comarch ERP Optima.

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami oraz do zaktualizowania programu do najnowszej wersji 2023.2 Comarch Mobile: