Nowa odsłona strony internetowej Gamatronic

Witamy w nowej odsłonie naszej strony internetowej, w świecie nowoczesnych narzędzi do zarządzania. Poza zmienioną szatą graficzną, w trosce o Waszą wygodę, zadbaliśmy przede wszystkim o łatwiejszy dostęp do informacji na temat naszych produktów i usług oraz do kontaktu z nami. Od teraz, w wygodny sposób także na tabletach i smartfonach.

Dedykowane rozwiązania dla firm

Zmiana designu strony była dla nas przede wszystkim okazją do zaprezentowania Wam pełnej gamy naszej oferty w wygodniejszy niż dotychczas sposób. Od teraz, w części strony zatytułowanej Rozwiązania znajdziecie oferty dopasowane do wielkości i rodzaju Waszego biznesu, a co za tym idzie uwzględniające specyficzne i unikatowe potrzeby firm o konkretnej charakterystyce. Mamy nadzieję, że pomoże to zarówno Wam jak i nam w tworzeniu rozwiązań uszytych niemal na miarę. Dla Was.

Oprogramowanie dla firm Comarch ERP 2.0

W sekcji poświęconej oprogramowaniu do zarządzania Comarch znajdziecie aktualizowane na bieżąco informacje na temat najbardziej innowacyjnych na polskim rynku rozwiązań biznesowych klasy ERP, wraz z pełną listą funkcji i przykładami zastosowań. Zachęcamy jednocześnie do korzystania z możliwości założenia konta i wypróbowania przez 30 dni, za darmo, usług takich jak Comarch ERP iFaktury24 czy iBard24.

Technologie IT i Centrum serwisowe

Osobną, dedykowaną część strony przewidzieliśmy także dla naszego działu handlowego oraz centrum serwisowego. Za ich pomocą będziemy Was informować o trwających promocjach sprzętowych i pełnej gamie produktów dostępnych w naszej ofercie.

Korzystanie z systemów do zarządzania od kuchni

Wreszcie, zachęcamy do odwiedzin naszego firmowego bloga, który posłuży do informowania Was o nowych wersjach programów Comarch i aktualnych wydarzeniach, ale także o tym, co dzieje się u nas za kulisami. Wydzielona sekcja case studies pozwoli Wam zapoznać się ze szczegółowymi opisami najnowszych wdrożeń, natomiast już niedługo udostępnimy za pomocą bloga praktyczne wskazówki i przykłady zastosowań innowacyjnych rozwiązań ERP w Waszej codziennej pracy.

Mobilność na każdym urządzeniu

Całość strony została przygotowana w technologii Responsive Web Design, co oznacza że dopasowuje się ona do wielkości ekranu urządzenia, z którego przeglądacie stronę. Pozwala to na wygodne korzystanie z niej nie tylko na komputerze, ale także na smartfonach i tabletach.

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem z Waszej strony i spełni Wasze oczekiwania. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie odnośnie dalszego rozwijania naszej strony i zapraszamy do kontaktu.

Za projekt i wdrożenie nowej strony internetowej odpowiada firma Creatorium, specjalizująca się w projektowaniu innowacyjnych aplikacji i stron internetowych na potrzeby rynku B2B i e-commerce.