Nowa funkcjonalność Kasa/Bank w Comarch ERP XT

Od początku lipca w systemie Comarch ERP XT dostępna jest funkcjonalność Kasa/Bank. Umożliwia ona wprowadzanie zapisów rozliczających dokumenty handlowe, eksport poleceń przelewu do banków oraz podział płatności na osobne rachunki odbiorcy – split payment.   Sprawdź dokładny opis nowej funkcjonalności  

Nowa wersja Comarch DMS 2018.2

Z przyjemnością informujemy, iż w ostatnim czasie udostępniona została nową wersję DMS 2018.2 wraz z dodatkową paczką rozszerzeń funkcjonalnych w ramach HotFix 2018.2.1. Wśród udostępnionych funkcjonalności należy wyróżnić: Możliwość współpracy Comarch DMS z systemem Comarch ERP Altum. Zasady licencjonowania oraz cennik jest taki sam jak w przypadku Comarch ERP XL. Platforma DMS z dwoma stanowiskami dostępowymi … Continue Reading »

Nowa wersja Comarch ERP XL 2018.2 już dostępna!

Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu systemu Comarch ERP XL w wersji 2018.2. W najnowszej wersji programu wprowadzono 161 nowości. Spośród nowości w wersji Comarch ERP XL 2018.2 w poszczególnych obszarach należy wymienić: Funkcjonalności wspierające obowiązki wynikające z aktualnych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO): Ewidencję zgód na przetwarzanie danych osobowych udzielonych przez osoby fizyczne, Udostępnianie informacji o … Continue Reading »

Split Payment i JPK na żądanie

  Split payment Split payment, czyli mechanizm podzielonej płatności, to rozwiązanie dla transakcji w sektorze B2B, w ramach którego płatność za zobowiązania wynikające z faktury dzielona jest na dwie części: na konto dostawcy trafia kwota netto, a VAT – na specjalny przypisany mu rachunek. Celem wprowadzenia split payment jest uszczelnienie systemu podatkowego. W Polsce ten … Continue Reading »

COMARCH ERP XL 2016.2 – Nowa wersja

Nowy Comarch ERP XL 2016.2 to aż 160 nowych funkcjonalności, w tym obsługa rabatów retrospektywnych sprzedaży i zakupu, nowe wykresy Gantta oraz dostosowanie do zmian prawnych w 2016 roku. SPOŚRÓD NOWOŚCI W WERSJI COMARCH ERP XL 2016.2 W POSZCZEGÓLNYCH OBSZARACH FUNKCJONALNYCH WARTO WYMIENIĆ: Logistyka Obsługa rabatów retrospektywnych sprzedaży/zakupu, pozwalająca na rozliczanie dodatkowych bonusów z tytułu … Continue Reading »

Comarch ERP XL 2016.1 – Nowa wersja!

Comarch erp xl 2016.1. to aż 207 nowych funkcjonalności w tym interaktywne pulpity dashboard. W najnowszej wersji systemu udostępniono Pulpity Operatora, tzw. Dashboardy, czyli obszary na których każdy z użytkowników ma możliwość dodania skrótów do elementów systemu lub linków do źródeł zewnętrznych. Dashboardy wyposażone zostały w możliwość kreowania własnych pulpitów z obiektami, z których konkretny użytkownik … Continue Reading »

Comarch ERP XL 2016 jest już dostępny!

Z przyjemnością informujemy, że Comarch ERP XL 2016 jest już dostępny! Wraz z nim otrzymują Państwo aż 917 nowych funkcjonalności. Warto zaznaczyć, że wiele z nich dotyczy obszarów logistyki, produkcji i księgowości oraz znacząco rozwija ich funkcjonalność m.in. rozszerzono zakres funkcjonalny cenników, rozwinięto obszar rabatowania sprzedaży, a w ramach planowania procesu produkcji stworzono możliwość rozpoczęcia operacji … Continue Reading »

Nowa wersja Comarch ERP XL 2015.2.

Została udostępniona nowa wersja programu Comarch ERP XL 2015.2. 213 – to liczba ulepszeń i nowości, którą Comarch oddał w Państwa ręce w nowej wersji. Spośród nowości w wersji 2015.2 w poszczególnych obszarach funkcjonalnych warto wymienić: 1) Logistyka: – Stosowne oznaczenie towarów podlegających procedurze odwrotnego obciążenia podatkiem VAT powyżej określonej wielkości transakcji oraz szereg udogodnień w … Continue Reading »