Konferencja dla biur rachunkowych

Specjalnie dla Państwa w historycznej scenerii Pałacu w Lubostroniu organizujemy spotkanie dla Biur Rachunkowych. Atmosfera starych murów skłania do zadumy. Uświadamia, że wszystko się zmienia.

Zapraszamy Państwa by wspólnie z nami zatrzymać się na chwilę, pomyśleć i sprawdzić swoje współrzędne na osi czasu. Gdzie byliście wczoraj? Gdzie jesteście dziś? Gdzie będziecie jutro?

Każdy z nas ma prawo wyboru. Możemy żyć w przeświadczeniu, że idziemy z postępem czasu, że korzystamy z najciekawszych rozwiązań. Możemy też się mylić.

wczoraj_jutro_1

Dlaczego warto?

Uciekamy z miasta do miejsca magicznego, by w ciszy i spokoju móc się wyłączyć i spróbować uzyskać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego klienci omijają Twoje biuro rachunkowe?”

Razem z naszym gościem specjalnym p.Mariuszem Gotowiczem – ekspertem z zakresu podatków oraz kontroli skarbowej porozmawiamy o Państwa największych problemach, zarówno od strony oprogramowania, jak i strony merytorycznej i prawnej.

Proponujemy Państwu całkowicie nową formę wystąpienia naszego prelegenta. Podczas rejestracji, każdy z uczestników może zadać pytanie bądź poddać do dyskusji temat, który najbardziej go interesuje. NIE CHCEMY być nudni – CHCEMY byście Wy drodzy uczestnicy byli kreatorami wystąpienia naszego eksperta.

Co jeszcze w programie?

Pokażemy Państwu jak pracuje Biuro Rachunkowe na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, internetowo wymienimy dokumenty z naszymi klientami, zaprezentujemy darmowe programy do fakturowania dla klientów, pokażemy nowoczesne aplikacje usprawniające pracę biura i wspierające relacje z klientami.

Podyskutujemy „o czym szepczą stare mury” na temat kaucji gwarancyjnych, praw i obowiązków Biura Rachunkowego podczas kontroli skarbowej, a także podejmiemy wszystkie tematy, które zgłosicie podczas rejestracji.

wczoraj_jutro_1

Rejestracja

Aby zarejestrować swoje uczestnictwo na Konferencji prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Udział w konferencji jest bezpłatny.