Rozwijaj sprzedaż z mobilnymi aplikacjami Comarch

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie

Aplikacje z pakietu Comarch Mobile umożliwiają przeprowadzenie digitalizacji procesów sprzedażowych w każdej firmie. Optymalizują pracę przedstawicieli handlowych oraz pozwalają na sprawne zarządzanie zespołem sprzedaży.

Podczas webinaru zobaczysz jak:

  • Wycisnąć maksimum z wizyt handlowych
  • Wykręcić wysokie zyski w oparciu o zdefiniowane plany sprzedaży
  • Wykorzystać liczne usprawnienia przydatne w pracy przedstawiciela handlowego oraz kadry menadżerskiej

Mobilna obsługa klienta biznesowego

Ze względu na stale rosnące wymagania klientów biznesowych oraz silną konkurencję, każda firma potrzebuje szybkiego i elastycznego narzędzia do sprawnej obsługi kontrahentów. Dlatego pracownicy, którzy pracują na co dzień w terenie i są odpowiedzialni z stały kontakt z klientami muszą być wyposażeni w  aplikację, która posiada szeroki wachlarz funkcjonalności, od rejestracji zamówień lub sprzedaży bezpośredniej, przez wydruk dokumentów handlowych aż po dostęp informacji na temat aktualnych promocji i planowanych akcji marketingowych.

Równocześnie kadra zarządzająca siecią sprzedaży potrzebuje narzędzia do zarządzania pracownikami w terenie, do monitorowania wykonanych działań oraz osiągniętej sprzedaży.

Rozwiązania mobilne wspierajace kluczowe procesy w firmie stały się niezbędnym narzędziem pracy, bez którego można pozostać w tyle za konkurencją. Webinar, na który Państwa zapraszamy poświecony będzie rozwiązaniom z obszaru mobilnej sprzedaży.