Poznaj korzyści

Wynikające ze współpracy z biurem rachunkowym korzystającym z oprogramowania Comarch

Oprogramowanie zawsze zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem

Decydując się na nasze biuro mogą być Państwo pewni, że używane przez nas oprogramowanie Comarch ERP Optima jest zawsze zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Dodatkowo stosowanie dedykowanych rozwiązań pozwala nam na efektywną i szybką pracę oraz dopasowanie naszych usług do Państwa potrzeb.

Darmowy program do fakturowania dla naszych klientów

Jeśli poszukujesz prostego a zarazem profesjonalnego programu do fakturowania to mamy dla ciebie rozwiązanie – iFaktury24. Pracując na tym programie będziesz mógł online z każdego urządzenia (komputer, telefon, tablet) lub miejsca wystawiać faktury i paragony, prowadzić magazyn i sklep internetowy.

Internetowa wymiana dokumentów

Posiadamy także innowacyjne rozwiązania pozwalające na elektroniczną wymianę dokumentów. Niezależnie od używanego systemu mogą Państwo bezpiecznie przesłać swoje dokumenty do naszego biura rachunkowego. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować koszty i czas poświęcony na dostarczenie dokumentów.

Twoje dane zawsze będą bezpieczne. Korzystamy z iBard24

Współpracując z naszym biurem jesteś pewien, że twoje dane będą bezpieczne. Stosowane przez nas rozwiązanie iBard24 firmy Comarch daje pewność że wszystkie dane Twojej firmy mają na bieżąco robione kopie zapasowe, przechowywane na bezpiecznych, stale monitorowanych serwerach Comarch Data Center.

Wgląd do pełnych danych firmy

Każdy klient Biura Rachunkowego bezpłatnie otrzymuje dostęp do indywidualnego konta w aplikacji Pulpit Menadżera. Aplikacja dostępna jest na każdym urządzeniu, a dzięki niej możesz podejrzeć deklaracje, zobaczyć dane związane z księgowością oraz rozrachunki firmy, sprawdzić wystawione dokumenty lub nieobecności pracowników.

Profesjonalne raporty na temat Twojej firmy

W dzisiejszych czasach kluczowe znaczenie w prowadzeniu własnego biznesu ma posiadanie zawsze aktualnych i łatwo dostępnych danych analitycznych i raportów obrazujących aktualny stan firmy. Stosowanie nowoczesnego oprogramowania umożliwia nam tworzenie zaawansowanych raportów dotyczących Państwa działalności.