Nowa wersja Comarch WMS 2020.0

Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna nowa wersja Comarch WMS 2020.0. W najnowszej wersji systemu duży nacisk został postawiony na rozwój inwentaryzacji ciągłej oraz konfigurację struktury magazynu w zakresie optymalizacji ścieżki przejścia pracownika po magazynie. Ponadto wprowadzono szereg funkcjonalności dla osób administrujących systemem Comarch WMS m.in. dodawanie własnych kolumn na listach w Comarch WMS Zarządzanie, konfigurację stylów wyświetlania list … Czytaj więcej »

Jak skutecznie wdrożyć aplikację WMS? 5 dobrych rad

Magazyn wysokiego składowania z właściwie wdrożoną aplikacją WMS jest jak dobrze naoliwiona maszyna. Sprawnie działa, nie zna przestojów i przynosi zyski właścicielowi. Gorzej jednak, jeśli system WMS zostaje zaimplementowany do firmy bez adekwatnej wiedzy o jej działaniu i odpowiedniego przygotowania. Wtedy maszyna może się zatrzeć, spowolnić, a nawet stanąć w miejscu. Co zrobić, żeby wprowadzenie … Czytaj więcej »

NOWOŚCI WMS 2019

Co w tym roku Obsługa algorytmów zarządzania magazynem opartą o analizy ABC/XZY, Komunikaty głosowe, Obsługa zbiorówek – przygotowanie kliku zamówień jednocześnie, Rozwój obsługi jednostek logicznych (widok „paletowy”, seryjna realizacja jednostek logicznych), Help online Plany na rok 2019 Rezerwacja online między Altum / XL, a WMS, Wsparcie procesów kontroli jakości,  Integracja z kolejnymi kursami Autoweryfikacja  przy … Czytaj więcej »