Spotkanie z użytkownikami Comarch ERP XL 2018

Jak co roku zapraszamy Państwa na tradycyjne wrześniowe Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP XL, które w tym roku przebiegną pod hasłem digitalizacji. Spotkania odbędą się w pięciu miastach: w Krakowie, w Warszawie, w Gdańsku, w Poznaniu i w Wrocławiu. Digitalizacja – czyli cyfrowa transformacja – pozwala na osiągnięcie przez firmę pełni jej potencjału, a tym samym – … Continue Reading »

ZUS nie taki straszny cz. 2

ZUS NIE TAKI STRASZNY JAK SIĘ WYDAJE. OD PEWNEGO CZASU ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH PRZYGOTOWUJE UKAZUJĄCY SIĘ RAZ W MIESIĄCU MAGAZYN INFORMACYJNY. W MAGAZYNIE ODNAJDĄ PAŃSTWO SZEREG INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z AKTUALNOŚCIAMI, TERMINAMI I SKŁADKAMI, ROZLICZENIAMI Z ZUS, WYJAŚNIENIAMI POSZCZEGÓLNYCH KWESTII PRAWNYCH CZY TEZ PORADAMI DLA NOWYCH PRZEDSIĘBIORCÓW. Prezentujemy Państwu podsumowanie kolejnych numerów, w których można było … Continue Reading »

iBard24 3.0 – webinar Comarch i Antyweb

Podczas webinaru będzie można dowiedzieć się więcej na temat wersji iBard24 3.0, która:  wprowadza zmieniony wygląd interfejsu w aplikacji na komputery osobiste PC oraz w wersji przeglądarkowej www, oferuje nowe, konkurencyjne ceny względem światowych liderów na rynku backupu danych, daje Klientom aż 1 TB danych na backup bazy danych z systemów Comarch ERP. Niespodzianki dla … Continue Reading »

Spotkania dla Biur Rachunkowych – Podsumowanie

29 i 30 września 2015 w Lubostroniu i Jabłonowie mieliśmy przyjemność spotkać się z właścicielami i pracownikami Biur Rachunkowych – serdecznie dziękujemy Państwu za swoją obecność i zainteresowanie poruszanymi tematami. Wspólnie z partnerami: Comarch ERP, Kancelaria Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz, Saldeo, CopySystem oraz OPTeam przedstawialiśmy nowoczesne rozwiązania pozwalające na znaczną automatyzację pracy Biura Rachunkowego oraz … Continue Reading »

Wczoraj / Jutro – Spotkanie dla biur rachunkowych

Z uwagi na duże zainteresowanie, oraz Państwa uznanie po konferencji w Szamotułach, wznawiamy cykl spotkań dla Biur Rachunkowych. W swojej podróży „Biuro Rachunkowe WCZORAJ/JUTRO sprawdź swoje współrzędne” pragniemy Państwa zaprosić w dwa niezwykłe miejsca: 29 września 2015r. godz. 10.00 Pałac Lubostroń w Lubostroniu 30 Września 2015r. godz. 10.00 Pałac Jabłonowo w Jabłonowie Wspólnie z Wami … Continue Reading »

Spotkanie dla biur rachunkowych – podsumowanie

W dniu wczorajszym w Zamku Górków w Szamotułach nasza firma wraz z Comarch ERP, Instytutem Studiów Podatkowych Modzelewski, Copy System oraz Biurem Rachunkowym A Conto zorganizowała kameralne spotkanie dla biur rachunkowych. Wszystkim obecnym na wczorajszym spotkaniu serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję, że przedstawione treści były dla Państwa interesujące. Podczas spotkania poruszaliśmy istotne kwestie związane ze zmianami … Continue Reading »